logo Sierpc online

Newsy | Ogłoszenia | Forum Dyskusyjne | Księga pozdrowień | Hyde Park Zaloguj się | Rejestracja

Co proponujemy:
O mieście
Historia
Kultura
Zabytki
Informator
Sport
Sierpeckie linki
Galeria zdjęć
Archiwum
Strona główna


O nas...

Strona Sierpc online istnieje w sieci od 1998 roku. Pokazuje najważniejsze wydarzenia, które odbywają się w mieście, promuje ludzi z nim związanych oraz ich dokonania.

Strona posiada rozbudowany dział historyczny, w którym zawarto opis bogatych dziejów Sierpca, od początku jego istnienia. Prawdziwym atutem strony są archiwalne zdjęcia ukazujące miasto w okresie międzywojennym i starsze.

Twórcy strony przyjęli ambitny cel promowania dokonań literackich sierpczan. Jednym z działów jest "Sierpecka czytelnia" - z fragmentami sierpeckich książek oraz wspomnieniami sierpczan.

W dziale "Warto przeczytać. Sierpeckie nowości wydawnicze" prezentowane są wszystkie ukazujące się w Sierpcu publikacje o tematyce lokalnej, rodzimych twórców.

Wielkim uznaniem użytkowników strony cieszy się "Galeria zdjęć" tworzona bezpośrednio przez samych Internautów, zawierająca już około 5 tysięcy fotografii miasta i okolic oraz najciekawszych wydarzeń odbywających się w mieście.

Atutem strony są "Sierpeckie newsy". Sierpc online jest najszybszym w mieście medium podającym relacje z najważniejszych wydarzeń.

Strona posiada rozbudowany dział ogłoszeń, który miesięcznie zawiera około 3 tysięcy ogłoszeń w kategoriach: sprzedam, kupię, szukam pracy, dam pracę, nieruchomość sprzedam/kupię, moto sprzedam/kupię, wynajmę oraz inne.

W dziale "Co? Gdzie? Kiedy?" wykaz nadchodzących w mieście imprez i wydarzeń.

Stronę Sierpc online mogą tworzyć sami Internauci, przysyłając ciekawe informacje, zdjęcia, felietony itd.


Napisz do nas: info@sierpc.com.pl
Zauważyłeś błąd na stronie?

[x]
O nas | Napisz do nas ^^ do góry


Wszelkie materiały, artykuły, pliki, rysunki, zdjęcia (za wyjątkiem udostępnianych na zasadach licencji Creative Commons)
dostępne na stronach Sierpc online nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez zgody Autora.