logo Sierpc online

Newsy | Ogłoszenia | Forum Dyskusyjne | Księga pozdrowień | Hyde Park Zaloguj się | Rejestracja

Co proponujemy:
O mieście
Historia
Kultura
Zabytki
Informator
Sport
Sierpeckie linki
Galeria zdjęć
Archiwum
Strona główna
Newsy sportowe Sierpc online
Komentarze | Dodaj własny komentarz Newsy sportowe Sierpc online

Zawodnik UKS Mechanik na XVI Mistrzostwach Świata w Trójboju Siłowym - 29.08.-3.09.2016  r.

2016-09-23

16 Mistrzostwa Świata Juniorów do lat 18 w Trójboju Siłowym w Szczyrku. Sierpc reprezentował Paweł Przybojewski, 29.08.-3.09.2016 r.
16 Mistrzostwa Świata Juniorów do lat 18 w Trójboju Siłowym w Szczyrku. Sierpc reprezentował Paweł Przybojewski, 29.08.-3.09.2016  r.

W dniach 29 sierpnia - 3 września 2016 roku w miejscowości Szczyrk (Polska) odbyły się XVI Mistrzostwa Świata Juniorów do lat 18 w Trójboju Siłowym. W polskiej ekipie odnotował start reprezentant ziemi sierpeckiej Paweł Przybojewski, który wynikiem 640 kg zajął wysokie szóste miejsce. Był to pierwszy start Pawła w imprezie tak dużej rangi. Członkostwo w kadrze Polski zapewnił sobie świetnymi startami w Mistrzostwach Polski, na których ustanowił rekordy Polski w martwym ciągu oraz trójboju siłowym juniorów w kategorii do 93 kg.

Paweł na co dzień jest uczniem Zespołu Szkół nr 1 w Sierpcu, gdzie pod okiem trenera Wojciecha Skorłutowskiego trenuje w Uczniowskim Klubie Sportowym Mechanik. Już wkrótce, tj. w październiku, nasz zawodnik będzie miał możliwość zaprezentować się na Mistrzostwach Polski Juniorów w Trójboju Siłowym, które odbędą się w Warszawie. Start w nich jest jednocześnie kwalifikacjami do przyszłorocznych Mistrzostw Europy. Liczymy na dobry start Pawła.Wojciech Skorłutowski

Komentarze do artykułu: brak komentarzy
Zauważyłeś błąd na stronie?

[x]
O nas | Napisz do nas ^^ do góry


Wszelkie materiały, artykuły, pliki, rysunki, zdjęcia (za wyjątkiem udostępnianych na zasadach licencji Creative Commons)
dostępne na stronach Sierpc online nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez zgody Autora.