Już w piątek szykuje się w Sierpcu niezwykłe dla fanów sportu, ale nie tylko, wydarzenie. Otóż według informacji opublikowanej na facebookowej stronie burmistrza Jarosława Perzyńskiego, 6 lutego Sierpc odwiedzą brązowi medaliści Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn w Katarze.
Jak napisał burmistrz: Otóż prosto z Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn w Katarze, na moje zaproszenie, Sierpc będzie gościć reprezentantów naszego kraju, którzy na co dzień są zawodnikami klubu SPR Wisła Płock.
Brązowi medaliści, grający w pierwszym składzie reprezentacji, spotkają się z mieszkańcami Sierpca już w najbliższy piątek (6 lutego) o godz. 14:30. Spotkanie będzie miało miejsce w Hali Sportowej im. Zdzisława Krzyszkowiaka przy Szkole Podstawowej nr 2 w Sierpcu. Podczas spotkania z zawodnikami przewidziane są atrakcyjne konkursy, będzie możliwość porozmawiania oraz zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia.
Red.
Komentarze do artykułu: [21]
obserwatorka2015-02-07 20:39:07 - Duże brawa dla Pana Burmistrza za inicjatywę, chęci zrobienia jakiegoś eventu :-) oby tak dalej!!
jkfkfkfk2015-02-06 19:37:44 - Szkoły ponadgimnazjalne podlegają pod powiat i to ich obowiązkiem jest dbanie o swoich uczniów. Miasto jakoś potrafi to zrobić.
uczennica2015-02-06 19:33:47 - Pomysł świetny. Tylko te spotkanie bylo wylacznie dla dzieci ze szkół podstawowych. Licea wgl nie mialy dostęp do pilkarzy to bylo najgorsze, powinno byc jeszcze jedno takie spotkanie dla samej młodzieży. Nawet autografu nie dali bo dzieci byly wazniejsze chore!
do zapytanko2015-02-06 16:56:37 - Czegoś takiego do tej pory nie było w Sierpcu. Kogo nie było ten tego nie zrozumie.
zapytanko2015-02-06 16:13:42 - jak bylo na hali w dwojce??
eryk302015-02-06 11:33:42 - Wychodzi na to ze starostwo w sierpcu już przed mistrzostwami wiedziało że ręczni odniosą sukces i trzeba ich zaprosić.Nie wiem kto ich zaprosił ale wiem że informował tylko Perzynski. Skoro starostwo jest tak tępe że zapomniało poinformować mieszkańców to ich strata. Internet dobra rzecz szkoda tylko że każdy imbecyl ma dostep i może siać ferment.
Kero2015-02-05 19:18:22 - Jestes tak samo oderwany od rzeczywistości jak ten Burmistrz.Szkoda komentarza.
do niżej2015-02-05 17:35:00 - Niespodzianka? Czyli kiedy mieli to ogłosić? W dniu przyjazdu druzyny czy może dzień po? NIe ośmieszaj się. Do tej pory na stronie starostwa brak jakiejkolwiek informacji wiec nie pisz bzdur. Młody burmistrz to i fajna inicjatywa dla młodych
Kero2015-02-05 17:06:16 - Nie wiesz chłopcze co piszes.Juz dwa tygodnie było wiadomo,ale to miałabym niespodzianka.Ale z takim burmistrzem...szkoda czasu na pisanie.
tekiero2015-02-05 08:49:34 - Jak by starosta zapraszał to spotkanie byłoby w hali przy Liceum - to raz, dwa - to ogłosiłby, obchwaliłby się na stronie sarostwa i wszędzie gdzie się da.
Kero2015-02-04 18:28:35 - Po co chłopcze kłamiesz, podpisałeś sie pod Starostę,bo to on zaprosił piłkarzy,ale nie chwali sie na fejsie.Wykorzystales ze bedą w Sierpcu na jego zaproszenie i udajesz ze to dzieki tobie.Jestes żałosny jak i ten twój od piaru.
karaska2015-02-04 10:33:51 - Fajnych inicjatyw ciąg dalszy. Brawo Jarek
MacReady2015-02-04 09:03:09 - Super pomysł. Tylko godzina spotkania bez sensu.
kobic2015-02-04 08:05:22 - Brawo Panie Burmistrzu tak dalej trzymać.
antek2015-02-04 06:23:47 - Mam nadzieje, ze mieszkancy tej miejscowosci kiedys zrozumieja, ze mana fajnego burmistrza :)
do medaliśći2015-02-03 22:04:32 - nie tylko
medalisci2015-02-03 22:03:41 - to super ale mam nadzieje ze nie tylko z " dwojki"
do medaliści2015-02-03 21:57:39 - Nie martw się o dzieci, to głównie dla nich jest organizowane.
medalisci2015-02-03 21:49:08 - spotkanie z naszymi szczypiornistami super super !!!! tylko godzina do kitu!!!! bo zbyt wczesnie dla dzieciakow ktore beda mialy lekcje a chyba na takie spotkanie z takimi mistrzami trzeba szczegolnie przyciagnac mlodziez najwyzej idzcie dzieciaki na wagary!!!!!
sportowiec2015-02-03 13:49:23 - Gorące podziękowania dla nowego burmistrza za zorganizowanie spotkania z naszymi mistrzami w rękę. Super pomysł. Czemu wcześniej przez tyle lat nikt nas nie odwiedzał. Ja tylko pamietam jak Wszola przyjechał do szkoły ale to było jakieś 20 lat temu :-)
xcffff2015-02-03 13:45:52 - Burmistrz na swoim facebook zaprasza na spotkanie z piłkarzami ręcznymi z reprezentacji Polski ktorzy grali w Katarze. I co płaczki? Nadal bedziecie mówic ze nic sie dzieje i że nic nie można?
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów