Dziś około godz 9.30. autobus PKS z Iławy do Warszawy na ulicy 11 Listopada zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem osobowym.
Wskutek zderzenia autobus uderzył również w piętrową kamienicę. W budynku wypadło jedno okno. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Komentarze do artykułu: [3]
cas2003-02-01 23:15:20 - za wszystko powinni beknąć ci którzy są odpowiedzialni za drogi
ttt2003-02-01 14:13:16 - Miasto sobie olewa na drogach ślizgo i takie skutki po co jest ta rada miasta do pierdzenia w krzesło i zbijania bąków, napychania kieszeni pieniędzmi miasta?ten skład powinien się zmienić to złodzieje!!!:(
robert buczynski2003-01-31 03:31:19 - dzis widzialem ten autobus trasznie nie wygladal ale kto mogl wiedziec co bedzie z pasarzerami w koncu wszystko dobrze siew skonczylo
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów