W dniach 6-9 kwietnia (wtorek-piątek) w mammobusie na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sierpcu (ul. Świętokrzyska 26), w godzinach 9-18 przeprowadzone zostaną bezpłatne badania mammograficzne finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.
Bezpłatne badania mammograficzne przysługują kobietom w wieku od 50 do 69 lat (w roku 2010 roczniki 1941 do 1960), które przez dwa ostatnie lata nie miały wykonywanego refundowanego badania.
Panie proszone są o przybycie z dowodem osobistym i przedstawienie numeru pesel.
Badania wykonuje NZOZ Medica z Łodzi.
Zapisy pod numerem telefonu: 042 254 64 10 i 0517 544 004.
Komentarze do artykułu: [9]
obywatel2010-03-31 12:45:54 - do Dlaczego. Przeciez to proste jak drut. Dzialania POZYTYWNE sa NORMALNE i jako takie nie wymagaja jakiejś nagrody. Dzialania ZŁE sa nienormalne i wymagaja napiętnowania.
dlaczego2010-03-30 21:40:05 - ciekawe dlaczego o pozytywnych działaniach tak niewiele poświęca się uwagi na forum?
inet2010-03-26 13:14:34 - ee, od razu wielka zaluga burmistrza.. bez przesady! oni jezdza po calej polsce, nie tylko do Sierpca. Burmistrz tylko grzecznie zaprasza, na stronie sierpeckiej tez zapraszaja tym artykulem .. wiec moze to im pogratulowac? :) ja tez zapraszam.. wiec mi pogratulujcie! :)
do nos2010-03-25 22:37:41 - To wejdż na sierpc.pl i się dowiesz !
nos2010-03-25 21:49:16 - a skond wiadomo ze burmistrza ?
ok.2010-03-24 17:24:13 - Dobry pomysł burmistrza !!!!!
?2010-03-24 16:08:16 - Z Łodzi "Medica" jeździ, a z Sierpca "Medicar" stoi? Coś nie tak.
### xxx ###2010-03-24 10:07:27 - badanie powinno byc darmowe dla wszystkich a nie tylko od 50 roku zycia
women2010-03-23 20:31:44 - Dobra inicjatywa ! Popieram !
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów