logo Sierpc online

Newsy | Ogłoszenia | Forum Dyskusyjne | Księga pozdrowień | Hyde Park Zaloguj się | Rejestracja

Co proponujemy:
O mieście
Historia
Kultura
Zabytki
Informator
Sport
Sierpeckie linki
Galeria zdjęć
Archiwum
Strona główna
Felietony Sierpc online
Komentarze | Dodaj własny komentarz Felietony Sierpc online

Przegląd prasy - 2. tydzień listopada - Jaja jak berety

2009-11-11

Sierpecki tabloid nie zaskoczył. Tradycyjnie temat numer jeden to śmiertelny wypadek. W środku obszerna relacja ze zdarzenia. Brak zapowiadanego przed tygodniem tekstu o remoncie Domu Kultury (miał rozpocząć się we wrześniu).

Redaktorzy Kuriera, którzy "są blisko naszych spraw", od czasu do czasu drukują maile od zbulwersowanych jakąś sprawą czytelników. Teraz też mamy list od pani, której nie podoba się wycinka drzew przy sierpeckich ulicach. Miałoby to sens, gdyby obok listu znalazł się porządny dziennikarski materiał odpowiadający na pytania dlaczego drzewa są wycinane, na czyje zlecenie itd. No ale taki materiał wymagałby od dziennikarzy ruszenia tyłka, pozadawania pytań, podzwonienia. Czyli kolejny dowód "profesjonalizmu" w prowincjonalnym wydaniu.

W tym numerze dużo tekstów, które dobitnie świadczą o dopychaniu luk na stronach gotowcami z internetu. Mamy więc tekst o fotelikach dziecięcych w samochodach, o becikowym, o kredytach klęskowych (tu pięęękna fotka świń, jako przykład inwentarza żywego) a kwintesencja numeru to tekst o strusich jajach.

Denności zawartości numeru dodają nielogiczne, pozbawione całych wyrazów zdania oraz literówki.

Całość numeru ratuje sport. Relacje z meczów Kasztelana od dawna zadziwiają rzeczowością i brakiem błędów. Nieco groteskowo wygląda natomiast olbrzymia fotografia przy króciutkim tekście o turnieju szachowym w Szkole Podstawowej nr 3. W rozgrywkach brali ponoć udział uczniowie podstawówek a na zdjęciu mamy szóstkę osób w sile wieku prężących się do obiektywu. Chwila zastanowienia... i już wiem! Jakiś spec od składania numeru pozamieniał zdjęcia. Te od szachów są przy informacji o konkursie na zagrodę wiejską w Gozdowie.

Kurier właściwie każdym wydaniem potwierdza swój niski poziom. Z każdym tygodniem trudniej doszukać się tu wartościowego tekstu, a lektura gazety, przynajmniej w moim przypadku kończy się poczuciem ogromnej żenady, że taki twór zapisze się na kartach historii sierpeckiej prasy lokalnej...

W Expressie Płockim bardzo ciekawy artykuł o sierpczaninie, który mimo, że ma dopiero 28 lat uczestniczył w czterech bardzo trudnych i niebezpiecznych misjach wojskowych w Iraku, Afganistanie i Libanie. Chłopak opowiada o swojej pracy, o tym co się czuje w niebezpiecznym rejonie, z daleka od domu, gdy nie ma się pewności, czy przeżyje się do następnego dnia, przytacza najtrudniejsze momenty misji.

W Tygodniku Płockim artykuł o otwarciu sali dydaktycznej w miejskiej oczyszczalni ścieków. Dwa tygodnie temu pisał o tym Kurier, ale tamta relacja zamykała się w mniej więcej 3 zdaniach i bardziej dezorientowała niż informowała o inicjatywie. Sala na 50 osób jest elementem nowego budynku, pobudowanego w całości ze środków własnych spółki Empegek, na terenie miejskiej oczyszczalni ścieków.

W Tygodniku także informacja o 70. rocznicy wypędzenia Żydów z Sierpca. Smutną datę 8 listopada 1939 roku upamiętniają dwie tabliczki przytwierdzone do pomnika na sierpeckim kirkucie.


Tagi: Tygodnik Płocki | Kurier Sierpecki


Sklątek Tylnowybuchowy

Komentarze do artykułu: [45]


Maciej
2009-12-05 15:03:18 - Ja do naszego Kuriera Sierpeckiego nic nie mam. Lubię wejść na sierpc.com.pl bo to fajna strona,ale jedna rzecz mnie ciekawi. Otóż na stronie użytkownicy dodają zdjęcia, więc jest to fajny pomysł, ale dlaczego artykuły są takie, jakie są? Dlaczego muszą być to komentarze prasy lokalnej?


Młody
2009-11-19 09:15:33 - Są tacy ludzie, którzy wszystko wiedzą najlepiej. I mają monopol na jedyną rację. Nawet lepiej wiedzą ode mnie, ile ja mam lat. Jeżeli rzeczywiście to nie miasto płaci za te komentarze Pana Sklątka, serdecznie przepraszam Pana Burmistrza za posądzenie o rozrzutność. A dla tego kolesia, który nazwał mnie kretynem i dziadkiem nie mam nawet żalu. Troszeczkę mi go tylko żal. Podtrzymuje jednak twierdzenie, że ktoś związany z lokalną gazetą nie powinien anonimowo i tak ostro krytykować innych czasopism.


do poniżej
2009-11-18 18:06:02 - Skoro nie wiesz kto opłaca, to zanim się nie dowiesz nie szczekaj jak pies na przechodniów. A teraz przeproś tu gdzie oskarżałeś nie mając żadnej wiedzy na ten temat. Masz odwagę? Czy tylko szczekać potrafisz?


Zdiwiony
2009-11-18 17:52:29 - Skoro nie miasto płaci redaktorom za artykuły, to kto opłaca Pana Sklątka? Może ktoś wie.


do Młody
2009-11-17 11:08:51 - Podpisałeś się Młody, choć pewnie jestes stary pryk niezorientowany w sytuacji. Strona Sierpc online nigdy nie była, nie jest i nie będzie stroną burmistrza ani urzedu miasta. Gdybys faktycznie był Młody, to liznąłbys podstaw informatyki i wiedziałbyś, ze rozszerzenie com oznacza strone komercyjną!!! Urząd i burmistrz mają owszem swoją stronę, ale nazywa sie ona www.sierpc.pl. Trzeba być skończonym kretynem, zeby rozsiewac takie bzdury na forum. Dlatego dziadku, jak nie wiesz to się nie odzywaj w tym temacie!


Młody
2009-11-17 10:41:23 - Rozwijam swoją myśl. Te "przeglądy prasy" są po prostu zwykłymi komentarzami, tyle tylko, że umieszczane na oficjalnej strony internetowej miasta. I w związku z tym przez władze miasta zatwierdzane. I tyle. Oprócz wprowadzania niepotrzebnego zamętu i chaosu, te artykuły nic nie wnoszą. Na dodatek autor pobiera za nie zapłatę z kasy miasta. Chyba, że pisze je nieodpłatnie, tak jak my piszemy nasze komentarze. Ale w to powątpiewam. Jeżeli miasto wydaje na takie tematy forsę to gratuluję Panu Burmistrzowi gospodarności. I jeszcze jedno. Nie jestem związany z żadną z lokalnych gazet. Czy może powiedzieć to o sobie Pan Sklątek?


znudzony
2009-11-16 17:30:59 - Chłopcy, weźcie sie wreszcie za robotę, poszukajcie ciekawych tematów, ze trzy razy przeczytajcie, to co wstawiacie do druku, żeby nie było śmiesznych błędów, to wtedy żaden Sklątek nie będzie o was źle pisał. Marnujecie energie na pisanie komentarzy na forum, zamiast porzadnie przygotowac choc jeden numer waszej gazetki.


do MŁODEGO
2009-11-16 16:38:15 - Żebyś ty dziecino wiedział kto to jest sklątek i jak on lubi miasto i urząd to byś GŁUPOT nie pisał. Szukaj raczej miłość do innych ale nie moja brocha żeby cie uświadamiać GDZIE ?


do Młody
2009-11-16 16:30:55 - "Ale jako osoba anonimowa, może sobie poużywać na konkure­ncji. I robi to jeszcze pod patronatem Urzędu Miasta." Czy możesz nieco podkręcić jasność wypowiedzi?


Młody
2009-11-16 15:18:24 - Gdyby Sklątek podpisywał się nazwiskiem pod artykułami, to teksty te, wyglądałyby pewnie troszeczkę inaczej. Ale jako osoba anonimowa, może sobie poużywać na konkurencji. I robi to jeszcze pod patronatem Urzędu Miasta.


Darek
2009-11-15 21:30:51 - A Ja do Kuriera Sierpeckiego nic nie mam, a jak KTOŚ coś do niego ma to niech go nie czyta i nie kupuje. A "pan" sklątek niech otwiera własną redakcję i wtedy chętnie poczytam jego artykuły -zobacze na jakie będą tematy i z przyjemnością je ocenię. I wtedy może nam SKLĄTEK powie ile kosztuje wydanie gazety i skąd wziąć na to pieniądze.


zachwycony
2009-11-14 20:40:41 - Kurier sierpecki to naprawde wspaniała gazeta! Ja jestem zachwycony! Jest tam tyle do poczytania. Duze obrazki sa najlepsze. Bo ja lubie wiedziec o czym czytam. W ogule nie rozumiem o jakie bledy chodzi. Ktos musi naprawde bardzo szukac. Ja z rodzina to sie na pamiec ucze prawie tych artykulow a potem sobie jeszcze raz opowiadamy. I te reklamy sa ciekawe. Chyba najbardziej lubie je czytac bo sa kororowe. Ludzie kupujcie tylko najlepszy na siweice Kurierek sierpecki


Zdziwiony
2009-11-14 17:53:16 - Czytam regularnie "kurier" i nie znajduje w nim tekstów politycznych. W przeciwieństwie do pewnego kwartalnika związanego z "sierpeckim towarzystwem wzajemnej adoracji", jak również ze stroną "Sierpc online". Może to administrator jest związany z tym panem Sklątkem? Celowo wkłada kij w mrowiska, żeby uatrakcyjnić nieciekawą stronę internetową. A jednocześnie zarobić parę groszy za te artykuły.


### normalny ###
2009-11-14 11:14:27 - admin = cenzura


Do REDAKTORA " KURIERA"
2009-11-13 20:35:15 - Czy myśli Pan ,że tak ciężko jest rozszyfrować cel działania tej GAZETKI, nawet można pokusić się o stwierdzenie za czyje pieniądze jest wydawana. Na stronach tej GAZETKI są UWIDACZNIANI jej sponsorzy, którzy zamiast starać się tworzyć miejsca PRACY - wolą rzucać poddanym kaszę, ryż przeterminowane SŁODKOŚCI a wszystko to kiełbasa wyborcza. I nie zdziwmy się jak w WYBORACH za ROK znów te same BLADE TWARZE pojawią się w RADACH GMIN, MIASTA,POWIATU - a poddanych będzie wciąż przybywać, a WRÓBLE też lubią KASZĘ i z tego tytułu ktoś może mieć problemy z odbytem.....


do administratora
2009-11-13 19:56:59 - Szanowny panie, kiedy na forum pojawiło się nazwisko autora przeglądu zwanego Sklątek Tylnowybuchowy to się ten komentarz szybciuto zniknął, oj dziwne dziwne.... jeżeli ktoś w komentarzu atakuje i obraża po nazwisuk dziennikarzy Kuriera to wpisy nie znikają... do zobaczenia w sądzie... acha tłumaczenia, że administrator nie odpowiada za wpisy na forum nie pomogą pozdrawiam


CO TO JEST "SIERPECKI KURIER"?
2009-11-13 19:51:27 - I na czyje zlecenie działa. Pewnego razu,a było to wczesną wiosną Pani Minister Julia Pitera PO oskarżyła PUBLICZNIE obecnego Starostę oraz Powiatową organizację "PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ" o to m.in że są winne w sprawie zaniedbąń dotyczących prowadzenia dochodzeń(śledztwa) organów ścigania w sprawie śp. Krzysztofa Olewnika. Gazeta przyjęła do realizacji dokumenty stanowiące sprzeciw wobec oskarżenia skierowany na ręce Pana Premiera Donalda Tuska i nic w tej sprawie nie zrobiła, ba nawet nie udzieliła żadnej odpowiedzi co do ewentualnych działań w tej sprawie. Czyżby był to TYGODNIK związany z CENTRALĄ PO ?


a jak
2009-11-13 12:33:36 - Czy widzisz te gruzy na szczycie? Tam wróg twój się kryje, jak szczur! Musicie! Musicie! Musicie! Za kark wziąć i strącić go z chmur! I poszli szaleni, zażarci, I poszli zabijać i mścić! I poszli - jak zawsze - uparci! Jak zawsze - za honor się bić. Czerwone maki na Monte Cassino, Zamiast rosy piły polską krew... Po tych makach szedł żołnierz i ginął, Lecz silniejszy od śmierci był gniew! Przejdą lata i wieki przeminą, Pozostaną ślady dawnych dni!... I tylko maki na Monte Cassino Czerwieńsze będą, bo z polskiej wzrosły krwi! Czy widzisz ten rząd białych krzyży? To Polak z honorem brał ślub!... Idź naprzód!... Im dalej... Im wyżej... Tym więcej ich znajdziesz u stóp! Ta ziemia do Polski należy, Choć Polska daleko jest stąd, Bo wolność... krzyżami się mierzy! Historia nie jeden zna błąd! Czerwone maki na Monte Cassino... Zamiast rosy piły polską krew... Po tych makach szedł żołnierz i ginął, Lecz silniejszy od śmierci był gniew! Przejdą lata i wieki przeminą, Pozostaną ślady dawnych dni!... I tylko maki na Monte Cassino Czerwieńsze będą, bo z polskiej wzrosły krwi!


Sierpc jest cudowny
2009-11-13 11:36:40 - Jak w tym Sierpcu jest pieknie, ludzie tacy dobrzy, uczciwi, życzliwe komentarze pod każdym wydarzeniem począwszy od cmentarnych uroczystości, skończywszy na ilus tam leciu waznej dla miasta instytucji. Jakie to cudowne! To wielkie szczęście zyć w mieście bez zawiści, gdzie przymyka sie oko na dziadostwo, gdzie chwali się miernotę! A pewnie! To takie cudowne! Walczmy z uczciwością, walczmy z pracowitością, walczmy ze wszystkim co dobre! Mieszkańcy! Tak jest dobrze! Jesteście wspaniali! Niech zyje anonimowość wpisów na forum dyskusyjnym!


Chyba nornalny
2009-11-13 11:18:33 - Czytając wpisy i komentarze wywnioskowałem, że Sklątek Tylnowybuchowy jako osoba współpracująca z jedną z lokalnych gazet, robi czarną robotę innej gazecie. Redaktorzy z obsmarowywanej gazety się denerwują, gdyż Sklątek Tylnowybuchowy jest bezkarny, gdyż ma poparcie administratora jej strony. A jeszcze za artykuły Sklątka płaci Urząd Miasta z naszej wspólnej kasy mieszkańców. Prawdziwe wariactwo.


do do poniżej
2009-11-12 22:46:56 - dyskusja sięgnęła dna??? ty gościu się zastanów nad tym co mówisz... a nie, jesteś odważny na jakimś forum internetowym...


do poniżej
2009-11-12 20:46:31 - I w tym momencie panowie redaktorzy dyskusja sięgnęła dna. Pokazaliście kim jesteście. Po czyms takim nikt nie powinien kupowac tej waszej "gazetki"


do A JA W INNEJ SPRAWIE
2009-11-12 19:56:49 - Jak takiś kozak to wpadnij do redakcji to sobie podyskutujemy człowieczku...


### obserwator ###
2009-11-12 19:34:10 - jeśli to jest lekkie pióro hm... :/


do oj
2009-11-12 15:58:04 - Wystarczy dobrze rozejrzeć się na stronie głównej, zeby wiedziec, że nie potrzeba znajomości, tylko wystarczy dobre pióro.


do do oj
2009-11-12 15:28:01 - bo nikt nie ma takich znajomości z adminem heh ;P


A JA W INNEJ SPRAWIE
2009-11-12 12:32:21 - Tytuł tego przeglądu trafił w sedno moich odczuc odnosnie tworu o nazwie Kurier Sierpecki. A jak juz mówimy o jajach, to nalezałoby je normalnie uciąć tym bezmyslnym redaktorkom! Chodzi mi o informacje, którą zamieścili o wystepie w Sierpcu kabaretu Koń Polski. Te oszołomy napisali, że występ ma sie odbyć w hali sportowej (!!!) przy Zespole Szkół nr 1! Po pierwsze jaka tam hala sportowa, ale nic to. Dzwoniłem jak jakiś idiota do tej szkoły, zeby kupić bilety, a tam w sekretariacie rozmawiali ze mną jak z głupim! Że jaki kabaret, jaki występ! Poniosły mnie nerwy i troche dałem sekretarce do słuchu - za co dzis bardzo przepraszam!!! Bo okazało się, że występ kabaretu jest w hali przy szkole Podstawowej nr 2! tylko, że dowiedziałem sie o tym dopiero dziś od znajomego! I jak tu ufać tym pismakom od siedmiu boleści! Dezinformacja i chaos - oto co dominuje w tej gazecie! wiecej tego nie kupie bo naraże tylko siebie na śmiesznośc a innych na przykrości (mysle tu o tych sekretarkach).


do oj
2009-11-12 12:16:50 - Skoro kazdy potrafi to dlaczego do tej pory nikt nie pisał? pierdzieć w fotel i narzekać, to to faktycznie każdy potrafi!!


oj
2009-11-12 11:38:39 - Komentarze są do artykułu, a że artykuł poniżej krytyki to wszyscy o skątku rozprawiają. Poza tym przegląd prasy powinien zawierać najciekawsze artykuły, te które warto przeczytać, a nie opinie na temat czego się Panowi/Pani Skątkowi nie podoba, taki przegląd to każdy potrafi napisać.


i jeszcze mała prośba do Administratora
2009-11-12 11:35:36 - Zrób Pan na tym forum opcje wyświetlania numerów komputerów. Trzy czwarte wpisów zniknie, bo dam sobie rękę odciąć, że wypisują je w kółko ci, którym mocno nie na rękę krytyka, która w tym przypadku jest jak najbardziej słuszna. To tyle


w obronie Sklątka
2009-11-12 11:32:12 - Przegląd jest subiektywny a więc jednemu podoba się trup w worku, innemu świnia, trzeciemu jajko strusia. Sklątkowi sie to nie podoba i to jego prawo! Komentarze pod tekstem służą wyrażaniu opinii, ale NIE O SKLĄTKU, a O SIERPECKIEJ PRASIE!!!! Co do uwagi, że dwa pozostałe tytuły są płockie, no cóż tak się składa, że lepiej przeczytać mniej, a napisane porządnie niż kilkanaście stron chłamu. Takie jest moje zdanie. A Sklątek odwala kawał dobrej roboty, za co ja i jego fani mu dziękujemy.


Johnny Depp
2009-11-12 10:52:28 - Przegląd nie zaskoczył, jak zawsze nasz arcy-znawca lokalnego dziennikarstwa jedzie po naszej jedynej lokalnej gazecie czyli Kurierze. Co by nie napisali jemu i tak się nie spodoba, ale ok. Dlaczego jaśnie Pan książę krytyki, nasz guru nie zwrócił uwagi na ciekawy tekst o dziewczynce, której w walce z chorobą pomogli koledzy ze szkoły oraz mieszkańcy jej wsi? Czyż nie jest to ciekawy temat? Mnie się bardzo podobał. Dodatkowy plus to bardzo ciekawy opis wypadku o którym od tygodnia rozprawia cały Sierpc. Widać że dziennikarze Kuriera profesjonalnie potraktowali ten temat. Byli u rodziny, świadków zdarzenia, są opinie policji. Do tego masa zdjęć. Poświęcono na tą sprawę dwie strony w gazecie, i dobrze, bo tragedia to nie lada. Na koniec powiedzieć chciałbym, iż bez sensu jest porównywanie trzech gazet, z czego dwie są o Płocku (śladowe ilości w nich o naszej małej ojczyźnie). Mamy swoją lokalną gazetę, i dobrze, widać, komuś się to nie podoba, dlaczego...? Zazdrość, zawiść, jakieś wpływy czy też nakazy od przeciwników gazety? Tego nie wiem, wiem jego - Panie Sklątek... kończ waść, wstydu oszczędź!


lol
2009-11-11 20:35:24 - cały tekst to jedna wielka krytyka kuriera :P ktoś tu chyba nie dostał pracy w jego redakcji i tutaj trafił. Artykuł na poziomie kuriera! Czyli, DNO!


do do poprzednika "MIE"
2009-11-11 20:22:10 - Rozumie w przeciwności do Ciebie, KUP SOBIE SŁOWNIK TROGLODYTO! (cyt. MIE SIĘ TEN ) hahaha "MIE" SIĘ NIE PODOBA heheh Jeśli te wypociny są subiektywne, to twoim ojcem jest Ojciec Tadeusz, jak można nazywać gazetę tabloidem, tylko dlatego że zamiast pisać o remoncie domu kultury, na który oczekiwał skątek i 20 jego znajomych z kółka plotkarskich emerytów (wnioskując po wypowiedzi pewnie i TY), zajmuje się ciekawszymi tematami. Po drugie to jest przegląd prasy, czy ranking gazet? Bo z tego co obserwuje to raczej zdecydowanie SUBIEKTYWNY RANKING Skątka, ale czego się spodziewać po małomiasteczkowym pismaku, który frustracje z powodu braku pracy lub innych problemów wyładowuje w tekstach na naszym "portalu", bo w końcu tylko tutaj mogą pisać takie osoby. Pozdrawiam Sklątek Przedniowybuchowy


antypress
2009-11-11 20:18:39 - Sklątek nie zaskoczył bo i prasa nie zaskoczyła. Przepraszam bardzo, a co tam pochwalić? Serio, ja tez po lekturze jestem zniesmaczony. I coraz bardziej utwierdzam się ze kupowac TEGO nie będe


poglądek na sklątek
2009-11-11 19:53:18 - Mam raczej mieszane uczucia na powyższy temat. Obecnie o wynikach gazety decyduje rynek. Więc może trzeba zostawić sprawy swojemu losowi. Taki przegląd miałby rację bytu, gdyby Kurier był jedyna gazetą, i korzystającą ze swojego monopolu. Wtedy sklątek byłby nawet potrzebny. W takiej sytuacji jak jest, to sklątek powinien założyć gazetę i zabić ekonomicznie złe konkurencyjne tytuły swoją: kompetencją, rzetelnością i merytorycznością. A tak jak jest - no cóż, jest to takie tam sobie gadanie typu "ja to się co prawda na tym nie znam, ale to nie jest dobrze zrobione: wszystko krzywe, nie takie".


do poprzednika
2009-11-11 19:38:50 - CZY ROZUMIESZ ZNACZENIE WYRAZU SUBIEKTYWNY? ZAJRZYJ DO SŁOWNIKA.MIE SIĘ TEN PRZEGLĄD BARDZO PODOBA, CZEKAM CO TYDZIEŃ. NARESZCIE JEST W SIERPCU INTELIGENTNA OSOBA, KTÓRA POTRAFI PISAC.gRATUKUJĘ, SUPER TEKSTY


sklątek
2009-11-11 19:06:12 - Sklątek Tylnowybuchowy nie zaskoczył. Tradycyjnie temat numer jeden to jechanie po kurierze sierpecki. W środku obszerna krytyka lokalnych gazet, która do niczego nie prowadzi. Brak subiektywnego podejścia do przeglądu prasy, z lektury artykułu od razu można wywnioskować jakie tematy kocha ten anonimowy "krytyk" i "dziennikarz"... Podsumowując Cotygodniowa PORACHA!! Dziwie się tylko że osoba prowadząca ten "portal" pozwala na zamieszczanie tak ubogich tekstów... ale jak to mówią "z braku laku dobry KIT" i to jedyne słowo jakie nasuwa się po co tygodniowej lekturze artykułów tego Pana/Pani. Pozdrawiam Sklątek Przedniowybuchowy


Leokadia
2009-11-11 16:51:27 - Z tego, co zauwazyła­m, to w wiekszosci Sklatek pisze zle o Kurierze sierpe­ckim ale temu się akurat nie dziwie. Czesto poleca teksty z Ekspresu Plocka i tu sie z nim zgodze bo miedzy tymi tytulami jest po prostu przepasc. Niestety nie potrafie sie wypowie­dziec w sprawie Tygodnika Plockiego bo rzadko go czytam. Kazdemu w gazecie podoba sie co innego, ale prawda jest to,ze kurier robiony jest "na prędce", stad tyle bledow. No rzeczywiscie tylko tematyka wypadkowa, szkoda.


Paweł
2009-11-11 16:05:15 - Każdego w gazecie cos innego iteresuje dlatego są różne artykuły i tematy. Nigdy nie będzie tak, że wszystko co jest w gazecie jest ciekawe dla jednego człowieka, każdy ma inne gusta i oczekiwania a gazeta jest dla wszystkich. Tylko dlaczego sklatek pisze tylko żle? I jak jest dobry temat to nic o nim nie napisze tak jak by go nie było. Moim zdaniem krytykować jest łatwo zwłaszcza anonimowo, świadczy to braku odwagi!!!!!


Marek
2009-11-11 15:00:14 - Z jedną sprawą się zgodzę - LIST CZYTELNICZKI jest bez sensu, bo na tych drzewach siadało ptactwo i opsrywało wszystko co przechodziło lub przejeżdżało poniżej. Ale artykuł o strusiach i danielach jest dla mnie interesujący i przeczytałem go z dużym zaciekawieniem. W końcu ktoś napisał o czymś innym niż o dziurach w drodze itp. Nie każdy ma taki zjechany gust jak sklątek.


Mysza
2009-11-11 14:49:56 - A ja uważam że sklątek pisze całkowicie bez sensu. Wypadki są opisywane i dobrze, może wtedy ludzie zaczną jeździć ostrożnie, bo to w tych okolicach rzadkość. Poza tym bawi mnie fakt, iż artykuły ciekawiące sklątka w rzeczywistości są potwornie nudne. Strach pomyśleć co by było gdyby otworzył gazetę - pewnie byłyby same polityczne gierki, inauguracje i pseudokultura sierpecka.


Agnieszka
2009-11-11 14:44:13 - właśnie pojęcie to on chyba ma bo pisze z sensem,a gazeta Sierpecka jest naprawdę do bani tego się czytać nie daje....


Monia
2009-11-11 13:44:24 - Nie wiesz kto, zakopleksciony nieudacznik? Co krytykuje a sam niema zielonego pojecia.


Agata
2009-11-11 11:42:26 - Kto to jest Sklątek Tylnowybuchowy ??? Podpisz się normalnie jak coś krytykujesz !!! Taka mała prośba :)
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów
Zauważyłeś błąd na stronie?

[x]
O nas | Napisz do nas ^^ do góry


Wszelkie materiały, artykuły, pliki, rysunki, zdjęcia (za wyjątkiem udostępnianych na zasadach licencji Creative Commons)
dostępne na stronach Sierpc online nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez zgody Autora.