W czasie dzisiejszej sesji Rady Powiatu powołano: Pawła Ambora na starostę, Witolda Lorka na wicestarostę, Hannę Kurtę na przewodniczącą Rady a Krystynę SIWIEC na wiceprzewodniczacą. Członkami zarządu zostali: Laskowski, Lejman, Olejniczak
Tagi:
Starostwo Powiatowe w Sierpcu
Komentarze do artykułu: [5]
majster2002-12-03 08:26:54 - lorek to dobry chlopak,nie to co reszta
2002-12-02 15:49:36 - Przesyłam gratujacje i pozdrowienia dla nowych władz oraz życzę Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia. znajoma
2002-11-26 12:22:43 - Lorek lubi władze i pieniądze - niech spada
2002-11-21 20:50:36 - Po wyborze władz powiatu nie ma powodów do radości.Zapowiada się marazm i żadnych perspektyw na przyszlość!
anonim2002-11-20 20:09:30 - gratulaje dobrze ze ta małpa jamiałkowska nie przeszła bo to był by koniec
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów