"BENEDICTUS" to nowe sierpeckie czasopismo! Dziś 14 września wyszło z drukarni. Kolorowa obustronnie okładka, czarno-biała zawartość. Teksty programowe, ale i rysunki, i fotografie, nawet komiks. Bardzo staranna edycja, dobry skład, zszywka. Adresowane jest do czytelnika dorosłego ale i do młodzieży. Wydawca Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św.Benedykta we współpracy z Siostrami Benedyktynkami. Objętość pierwszego numeru to dwanaście stron. Nakład kilkaset egzemplarzy.
Ryszard Suty
Komentarze do artykułu: brak komentarzy