|
| klasa IIIc |
|
|
| klasa IIIc |
|
|
| klasa Ic. |
|
|
| klasa IA |
|
W czwartek 20-go grudnia 2007r w Szkole Podstawowej nr 2 w Sierpcu odbywały się Jasełka. Klasy: IA - wychowawczyni Pani Danuta Piusińska, IC – wychowawczyni Pani Beta Sobocińska oraz IIIC – wychowawczyni Pani Maria Urbańska przygotowały krótką część artystyczną o tematyce świątecznej.
Dużą frajdę swoim pociechom sprawili rodzice wraz z wychowawczyniami przygotowując dla nich mały poczęstunek.
Maciej Bonio
Komentarze do artykułu: [2]
antek2007-12-27 13:50:49 - Cóż za piękna dekoracja w tle na zdjęciu kl.III !!! (pomazana tablica!O zgrozo!)
gucio2007-12-26 22:24:40 - Ale wydarzenie!!!!!! W kazdej szkole odbywają się jasełka. Nie macie już o czym pisać?
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów