Dom Kultury w Sierpcu
Gimnazjum Miejskie w
Sierpcu
organizują
Koncert
charytatywny
Dla Moniki
Pomóżmy wszyscy chorej na raka Monice !!!
Sala Widowiskowa DK-16 V 2005r.;g. 9.00, 10.30, 12.00
1.Spektakl w
wykonaniu grupy teatralnej Antrakt
2.Montaż słowno-muzyczny: uczniowie
Gimnazjum Miejskiego w Sierpcu
3.Koncert zespołu muzycznego: uczniowie
Gimnazjum Miejskiego w Sierpcu
Komentarze do artykułu: [2]
:-)2005-05-15 20:18:20 - Tak trzymać !!! Organizujmy więcej rzeczy tego typu !!! Chociaż Sierpc jest małym miastem ale wbrew pozorom mieszka tu dużo ludzi którym trzeba pomóc !!! Więcej akcji charytatywnych !!!
:)2005-05-14 14:06:41 - przyjdzcie na koncert bedzie naprawde sympatycznie. A mozecie powóc w ten sposób chorej Monice
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów