|
| Kadr z teledysku |
|
Sierpecką tradycją staje się, że w okresie okołoświątecznym muzykujący sierpczanie, z inicjatywy Andrzeja Kamińskiego, nagrywają utwór nawiązujący do zimowych świąt. Także w tym roku brać muzyczna przygotowała dla sierpczan niespodziankę. Piosenka "Kto wie" w wykonaniu zespołu DeSu, skomponowana przez Macieja Zielińskiego, ze słowami Bożeny Intrator to od wielu lat muzyczny symbol świąt Bożego Narodzenia. W tym roku także dla sierpczan stała się okazją do wspólnego grania, śpiewu i po prostu świetnej zabawy, co widać na zrealizowanym w Skansenie teledysku. Zatem sierpczanie "... kto wie, czy za rogiem nie stoi Anioł z Bogiem?".
Teledysk "Piosenka Świąteczna vol. 2"
MS
Komentarze do artykułu: [3]
tuż tuż2017-01-02 11:00:52 - Widac ze niektórzy juz widza wybory
Klasa2016-12-25 20:46:59 - Super !!!!!
Ziutka2016-12-22 02:56:18 - ..."kto wie, czy za rogiem nie stoja aniol z Bogiem"... - te slowa to rewelacja, szkoda, ze reszta tekstu zupelnie nie odpowiada temu poziomowi. Ale generalnie - super!!!!
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów