W dniach 4 i 5 kwietnia 2016 r. (poniedziałek i wtorek) w Sierpcu, przy ul. Świętokrzyskiej 26 - obok Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, będzie można wykonać mammografię.
Bezpłatne badanie mammograficzne adresowane jest do kobiet z najbardziej zagrożonej zachorowaniem na raka grupy wiekowej 50-69, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonywały mammografii w ramach profilaktyki zdrowotnej NFZ. Panie, których program nie obejmuje, mogą wykonać badanie odpłatnie.
Komentarze do artykułu: [1]
monika56572016-04-01 20:09:12 - A ile takie badanie?
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów