Komu bliskie są dźwięki orkiestr dętych i nieobojętna historia najstarszej sierpeckiej orkiestry, koniecznie przybyć musi w sobotę 24 października 2015 r. do Centrum Kultury i Sztuki na jubileuszową galę z okazji 115. rocznicy istnienia Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP w Sierpcu. Oprócz jubileuszu Orkiestry uczone zostanie 30-lecie pracy kapelmistrza Michała Głowackiego oraz 10-lecie pracy opiekuna mażoretek Justyny Adamskiej.
Gala rozpocznie się o godzinie 16:00.
Komentarze do artykułu: [2]
Sierpczanin.2015-10-25 12:20:16 - Bardzo fajna impreza. Oby bylo takich coraz więcej i wlasnie z udziałem naszej orkiestry
REBEL BABEL ENSAMBLE2015-10-20 23:49:58 - https://www.youtube.com/watch?v=H_5IiY3InNQ
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów