Wiadomość spóźniona raczej, jednak naprawdę ważna.
8 maja w eliminacjach województwa mazowieckiego do XLIX Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Warszawie wzięła udział sierpczanka, Ola Górecka.
Wystąpiła w monodramie "Lalki moje siostry".
Jej występ został oceniony najlepiej i Ola zdobyła pierwsze miejsce.
GRATULACJE !
(wc:)
Komentarze do artykułu: [8]
Luk2004-05-22 16:51:54 - Kinga czytasz wierszyki dla publiczności :P ?
grapa2004-05-22 11:52:12 - gratuluje Ci i bardzo dobrze ze dałaś im wycisk tak trzymaj;-)
King_A2004-05-21 23:45:24 - gratuluje Ci jeszcze raz moje Słoneczko i powodzenia jutro w Rypinie :)
ADAM2004-05-21 13:12:19 - GRATULACJE I TO BARDZO DUŻE. NIE KAŻDY TAK POTRAFI I NIE KAŻDEGO NA TO STAĆ. JESZCZE RAZ DUŻE GRATULACJE.
Temelin2004-05-19 22:30:53 - A ja również gratuluję :)
Kaol2004-05-19 19:17:42 - Wielkie gratulacje
Sadaś2004-05-18 11:38:29 - A mi się nie podobało. Bo nie lubię monodramów. Jakoś mi nie leżą. Ale również gratuluję
Jacek2004-05-18 02:19:21 - Rowniez gratuluje :D i pozdrawiam
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów