Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP w Sierpcu zaprasza na IV Muzyczny Dzień Kobiet. Impreza odbędzie się 8 marca o godz. 17.00 w Sali Widowiskowej CKiSz w Sierpcu.
W tym roku w programie:
- występ dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 2
- Piraci ze Słonecznej Jedyneczki
- zespoły muzyczne i wokalne z Ogniska Pracy Pozaszkolnej
- widowisko muzyczno-taneczne przygotowane przez MMOD wraz z Kadetkami i Mażoretkami
Wstęp wolny!!
Komentarze do artykułu: [1]
do organizatorow2015-03-06 20:05:34 - od ktorej bedzie wystepowac orkiestra ?
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów