|
| Jarosław Perzyński |
|
Z OFICJALNYCH wyników głosowania wynika, że zdecydowanie II turę wyborów na burmistrza miasta Sierpc wygrał Jarosław Perzyński uzyskując 77% głosów (4 837 głosów). Jego konkurent uzyskał wynik 23% (1 476 głosów). Co jest symboliczne, stało się to dokładnie 19 lat po powierzeniu tego stanowiska przez Radę Miasta Markowi Kośmidrowi, które miało miejsce 30 listopada 1995 roku.
red.
Komentarze do artykułu: [44]
Radość2014-12-10 21:32:39 - Ogromna radość, że teraz nastąpią zmiany. Może człowiek nie będzie się bał pójść do tego urzędu bo bulteriery już odchodzą.Te naburmuszone panie też muszą zmienić swe oblicze.Młody energiczny, inteligentny człowiek na pewno sobie poradzi.Jesteśmy z Panem Panie Jarosławie.
sierpczanka.2014-12-06 13:43:04 - MOŻE W KOŃCU CKiSZ BĘDZIE DLA WSZYSTKICH A NIE JAK DOTYCHCZAS DLA ZNAJOMYCH PANI DYREKTOR I STAREGO BURMISTRZA PANIE JARKU WEŻMIE PAN TEN OBIEKT I PRACOWNIKÓW POD LUPĘ CZAS NA ZMIANY
mela2014-12-04 12:37:11 - a moze nowy burmistrz zobaczy jak brudne jest nasze miasto
Moi Drodzy2014-12-03 09:56:16 - Dajcie chłopakowi troche czasu na zmiany.Jeszcze nie otrzymał nominacji od komisarza.Wolni a dobrze.
płatne2014-12-03 09:42:23 - Albo grubo płatne zajęcia tańca towarzyskiego Po co komu takie w miejskim domu kultury ...
Mariusz;:2014-12-02 20:16:03 - Nie podniecajcie się tak tym nowym burmistrzem!!Będzie uczył się dopiero wszystkiego...ja nie był bym takim optymistą...Zobaczymy co z tych obietnic wyjdzie..
sądy2014-12-02 15:32:10 - Fakt, coś nowego) Ale czy najlepszego to nikt nie jest w stanie ocenić - zresztą opinie były podzielone. W praniu się okaże. Na razie jest pewne, że burmistrz w wyborach był najlepszy w zdobywaniu głosów.
Sierpczanka19812014-12-02 15:01:23 - Wreszcie coś nowego dla Sierpca :) Ciesze się i życze powodzenia :)
don wasyl2014-12-02 10:28:00 - Wybraliśmy zdecydowanie najlepszego z kandydatów .Jestem dumny z Sierpczakow ze taka przytłaczająca większością.
CKiSz Sierpc2014-12-02 10:20:46 - CKiSz powinien wygenerować jakąś lokalną "markę". Wzorem innych miast. "Piknik Country" jest w Mrągowie. "Rybnicka Jesień Kabaretowa - Ryjek" jest w Rybniku... i.t.d. W Sierpcu też powinno być coś takiego, co w całej Polsce by się kojarzyło z Sierpcem. Ponadto co miesiąc na scenie CKiSz-u powinna być prezentacja tych form działalności, które są prowadzone przez CKiSz. Jeśli jest nauka tańca, to niech się zaprezentują. Jeśli jest kółko teatralne, to niech się zaprezentują. Jeśli jest chór, to niech się zaprezentuje. Jeśli jest kółko jakiekolwiek inne, to niech się zaprezentuje co miesiąc na scenie CKiSz. Coś w stylu "popisu", który bywa w szkołach muzycznych. No i rzecz jasna cykliczne krótkie koncerty Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Sierpc. Wydaje się jednak, że sprawę należy zacząć od powołania zarządcy CKiSz-u, który miałby nieco więcej twórczej fantazji i pozytywnej energii, którą mógłby "zarazić" innych.
ckisz2014-12-02 09:43:40 - Mam nadzieję, że Pan zrobi porządek z domem kultury gdzie panuje bałagan niczego się dowiedzieć nie można zajęcia dla dzieci "niby" są tylko że jakoś nie można zapisać bo albo nie wiedzą kiedy ruszają albo nie ma osoby prowadzącej albo już nie ma miejsc bo za dużo chętnych a zapisy od 1 września a tego samego dnia np. na tańce nie było możliwości zapisać dziecka. Porażka ten dom kultury piękny, niby tyle zajęć na które nie da rady się dostać bo są w dobrej cenie więc napewno tylko znajomi znajomych mają szanse. Jedyne gdzie można się tam dostać to szkoła art dance (prywatna która wynajmuje lokal od ckisz) ale ona jest już droższa niż zajęcia w ckisz.
Artur4444432014-12-01 21:28:31 - Spokojnie. Głosowałem na Pana Jarosława ,ale nie ma co zakładać ,że jak on został burmistrzem to zniknie bezrobocie, Sierpc się rozrośnie, itp. Zastrzyk nowej krwi, młody z zapałem, ale nie oczekujcie cudów. Czas pokaże ....
dominik1822014-12-01 20:05:39 - gratulacje, wreszcie może te miasto zacznie się rozwijać i młodzi nie będą z niego uciekać za pracą.....pozdrawiam i życzę powodzenia...
osiedle nr12014-12-01 18:10:28 - gratulacie ,życzymy powodzenia i sukcesów w pracy
do mądrali2014-12-01 17:44:48 - Ci którzy są tak zadowoleni z wyboru burmistrza ,zobaczymy ci wam da obecny burmistrz ,będzie większe bezrobocie niż jest
sprawiedliwości stało się zadość2014-12-01 08:29:15 - Jak usłyszałem z ust p.Kośmidra w czasie ostatniej debaty, że ustawodawca zrobił mu psikusa i musi znów kandydować to aż mnie krew zalała. To znaczy, że gdyby można było przejść na emeryturę w wieku 45 lat to by z tego skorzystał. Skandal..
Gratulacje2014-12-01 08:24:10 - Panie Jarku Gratulacje, alleluja i do roboty. Każdy dobry gospodarz sprząta najpierw swoje nowe podwórko, więc zaczynamy od analizy niepotrzebnych etatów w UM. Powodzenia i mądrych rządów. Pozdrawiam
do do anty2014-12-01 08:19:25 - te 1400 osób to boi się o pracę która dostali po znajomości. w UM pracuje ponad połowa niepotrzebnych osób
do anty cd..2014-12-01 07:58:38 - gratuluję oczywiście P. Jarku
do anty2014-12-01 07:57:53 - 4800 osób zadowolonych, pełnych wiary, nadziei i optymizmu, 1400 osób pełnych obaw, a reszta jak ma problem to niech sobie co najwyżej w brodę plują, że zamiast iść na wybory obrazili się na innych i usiedli przed telewizorem.
re: klasyk mówił2014-12-01 07:52:50 - Pycha idzie tuż przed porażką -niech o tym nie zapomina Pan Perzyński
anty2014-12-01 07:52:05 - Bardzo szkoda że p.Kośmider nie wygrał ,teraz miasto Sierpc powinno być pełne obaw.
klasyk mówił2014-12-01 07:39:31 - Pycha idzie tuż przed porażką Panie Kośmider!!
były mieszkaniec Sierpca2014-12-01 07:35:15 - A mówiłem, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...
MacReady2014-12-01 07:30:56 - Wielkie Gratulacje!!! Powodzenia.
drodzy zgodni2014-12-01 06:05:52 - No cóż ,czas wasz sie skończył.kOMÓRKA RADNYCH TZW;ZGODY; wam tez dziekujemy za wytrwałośc do końca ale jak pisałem zołnierzyki zostana GENERAŁA BRAK awam w niesmak, SASIEDZIE CZY MNIE JESZCZE PAMIETASZ ?
Anna B2014-12-01 05:52:43 - czekamy na realizacje programu 4 lata szybko miną ,mieszkańcy mają dobrą pamięć.Gratulacje powodzenia,oby nasze głosy nie zostały zmarnowane
Zadowolony2014-12-01 05:50:25 - Panie Marku niech Pan tez pozna gorycz porazki, jak i Pana podwładni w przeszłości.
jaśko2014-12-01 05:21:52 - Czekałem na te zmiany 22 lata, ale warto było.
powroty2014-12-01 00:32:49 - Teraz chyba czekamy na powroty, bo będzie się chciało wracać
On2014-11-30 23:23:41 - Gratulacje i teraz czekamy na porządek w podległych mieście placówkach. Zmianę niektórych ich władców albo utarcie nosa.... Żegnam obecnych władców bez smutku :)
suprer2014-11-30 23:04:43 - Hura :)
11-Listopada2014-11-30 22:52:52 - Nawet zamęt wprowadzony przez konkurentówm którzy przegrali w pierwszej turze nie zdejmując swoich bilbordyów, wygrała PRAWDA.
eks-mieszkaniec2014-11-30 22:50:10 - Nuda w mieście to zależy od mieszkańców. Jak ktoś bardzo chce coś zrobić, to zrobi to, nie oglądając się na instytucje, burmistrza itp. Przykład Klubu Przedsiębiorczych Kobiet. W Płocku cieszy się niezmierną popularnością, na każde spotkanie przychodzi kilkadziesiąt kobiet w różnym wieku, nawiązało się wiele wspólnych projektów i współpracy. A w Sierpcu - były 2-3 spotkania, trudno było namówić kobiety do udziału. Bo przecież "a co powiedzą inni". http://www.saeplock.pl/klub-przedsiebiorczych-kobiet/ Sierpc ma specyfikę małego miasta i nigdy dużym miastem nie będzie ( i bardzo dobrze, bo w tym jego urok). Wniosek z tego jeden - to co się sprawdza w Warszawie, nie przyjmie się zupełnie w Sierpcu. I mam nadzieję, że Pan Perzyński będzie o tym pamiętał.
monia2014-11-30 22:43:31 - a jaka była frekwencja?? zna ktoś i może odesłać mnie do linka w necie?? będę wdzięczna! Panie Jarku - gratulacje! :)
super2014-11-30 22:38:14 - Liczę i mam nadzieję że w końcu coś się zmieni w tym nudnym jak p..... mieście!!
adamski2014-11-30 22:31:17 - ładnie napisane - http://sierpecki.blox.pl/2014/11/Zmiana-warty-w-Sierpcu.html
naz2014-11-30 22:28:08 - wreszcie ktoś zrobi porządek w mieście, zajmie się staruszkami pracującymi w urzędzie miasta a przede wszystkim zrobi porządek z ckisz
brawo2014-11-30 22:22:06 - Gratulacje!!!! W końcu sie doczekaliśmy :) brawo Panie Jarku :)
bodzio2014-11-30 22:21:51 - w koncu nowy burmistrz, ze starym to jeszcze 2 lata i w Sierpcu juz calkiem krolowaliby emeryci. P. Jarek bedzie mial teraz wyzwanie odbudowac Sierpc i sprawic zeby mlodzi nie uciekali z miasta za praca. Bo pracy u nas w miescie niestety brak a starzy Sierpeccy prywaciarze maja pracownikow za bialych murzynow do pracy. Mniejmy nadzieje ze cos sie zmieni w miescie i liczymy na pana
Luis2014-11-30 22:19:10 - Nareszcie, nie sądziłem, że doczekam tego dnia. Brawo.
wera2014-11-30 22:17:25 - W końcu się udało!!! Brawo!!!!
wyborca2014-11-30 22:15:15 - Brawo Panie Jarku !!!!
Sierpclove2014-11-30 22:15:08 - I świetnie!! :) GRATULACJE!
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów