Choć znacznie później, niż pierwotnie zakładano, ale jednak, wyczekiwany i utęskniony ;) McDonald's w Sierpcu w końcu został otwarty. Chwilę po otwarciu niewiele jeszcze osób korzystało z oferowanego menu, jednak można liczyć, że już niebawem, czy to z ciekawości, czy to dla oferowanych tam smaków, restauracja odnotuje znaczny napływ gości.
Nie wszystko jeszcze dobrze działa - na dachu widać robotników, brak jest chodnika prowadzącego do wejścia, dlatego najlepiej podjechać do restauracji samochodem. Również na McDrive przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać.
Ku przypomnieniu - restauracja sieci McDonald's zlokalizowana jest w Sierpcu naprzeciw cmentarza parafialnego, przy ruchliwej trasie Toruń-Warszawa.
Tagi:
McDonald's SierpcRed.
Komentarze do artykułu: [12]
Antek z czworaków2014-11-03 08:28:41 - Nie ma to jak wielki świat!
Alka2014-11-02 10:51:48 - Super lokalizacja, ale czy miejscowi nie będą nazywać tego obiektu Bar pod Trupem, bo w innych miastach tak się stało, ale póki co Smacznego.Wjazd od Studzieńca fatalny!!!!
SIERPCZAK OD URODZENIA2014-11-02 06:48:49 - WSZYSTKO BYŁOBY OKEY, GDYBY WJAZD I WYJAZD SAMOCHODEM BYŁ NA MIARĘ OBECNEGO WIEKU.BRAKUJE BEZKOLIZYJNYCH DRÓG DOJAZDOWYCH...
gogiel2014-11-02 05:12:04 - Z jednej strony tyle się mówi o promocji zdrowego odżywiania w szkołach, a z drugiej żadna wycieczka szkolna nie ominie McDonalda, polska hipokryzja jak zwykle.
do dddd2014-11-01 23:55:08 - jeśli twierdzisz, że "może w końcu nasze miejscowe fast food'y obniżą ceny bo są za wysokie jak na takie piździejewo" to dlaczego w domu nie zrobisz sobie kebaba za 2 zł co? A pewnie z Mc'u będziesz wcinał badziewnego wieśmaka za 5 zł i czuł niedosyt? ŻENUAAA!
ania852014-11-01 23:51:51 - RESTAURACJA McDonald\'s??? Słowo RESTAURACJA jest chyba grubo przesadzone!
aga11112014-11-01 15:51:08 - no i gitarrrrra
Zuzanka19812014-11-01 13:42:26 - Fajnie zawsze po wszystkich swiętych można sobie skoczyc na hamburgera albo na kurczaczki . Bardzo fajnie :)
dddd2014-11-01 12:40:52 - Może w końcu nasze miejscowe fast food-y obniżą ceny bo są wysokie jak na takie piździejowo.
HerrMann2014-11-01 11:28:55 - Wobec tego mamy do czynienia z popkulturą :)
x2014-11-01 09:42:21 - Jedzenie to też kultura - smaku
aga11112014-10-31 19:14:39 - no i gitara
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów