|
| Katarzyna Wierzbicka |
|
Z przykrością informuję, że w dniu 28 lutego 2014 r. w Warszawie, w wieku 37 lat, zmarła Podharcmistrzyni Katarzyna Wierzbicka, absolwentka sierpeckiego Liceum Ogólnokształcącego, wspaniała harcerka, niestrudzona instruktorka Związku Harcerstwa Polskiego, która w latach 90. XX wieku i na początku wieku XXI aktywnie wspierała Hufiec Sierpc pełniąc różne funkcje, nie tylko w swoim mieście, ale i w Głównej Kwaterze ZHP.
Z wielkim oddaniem i zaangażowaniem, jako drużynowa, uczestniczyła w akcjach letnich. Czynnie włączała się w realizację zadań programowych, swoją wiedzą, umiejętnościami i plastycznym talentem służyła naszej hufcowej wspólnocie.
Instruktorską służbę traktowała jako radosną przygodę, stwarzającą okazję do osobistego rozwoju. Była szczera w kontaktach międzyludzkich, koleżeńska, niosąca chętną pomoc bliźnim.
Trudno jest się pogodzić z faktem odejścia druhny Kasi, bo jest ono dla nas, Jej Przyjaciół, bolesne, ciężkie do przeżycia.
Podharcmistrzyni Kasia pozostanie w naszych sercach, myślach oraz wspomnieniach. Będzie nam Jej brakowało. Niech Aniołowie zawiodą Ją do nieba.
Z Mężem i Rodziną druhny Kasi łączymy się w żałobie i składamy wyrazy współczucia.
Hm. Hanna Kowalska
Komentarze do artykułu: [1]
hm. Hanna Kowalska2014-03-04 16:57:01 - Podaję daty pogrzebu dh. Kasi Żołyniak - Wierzbickiej. W dniu6.03 o godz. 12.00 w Domu Pogrzebowym przy Kościele Świętej Katarzyny ul. Fosa 17 w Warszawie odbędzie się pożegnanie Zmarłej przed kremacją. Natomiast w dniu 7.03.br o godz. 13.00 w kościele Świętego Tomasza Apostoła ul. Dereniowa 12 rozpoczną się uroczystości pogrzebowe.
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów