|
|
|
| Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP w Sierpcu wraz z Mażoretkami |
|
Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP w Sierpcu i Szkoła Podstawowa nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu zapraszają na III Muzyczny Dzień Kobiet. Impreza odbędzie się 8 marca o godz. 17.00 w hali sportowej przy SP nr 2 w Sierpcu.
W tym roku w programie:
- występ dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 2
- widowisko muzyczno-taneczne przygotowane przez MMOD wraz z Kadetkami i Mażoretkami oraz wokalistkami - Magdaleną Gapińską, Dominiką Karolewską i Aleksandrą Penszyńską
- humorystyczny akcent muzyczny Mażoretek i Kadetek MMOD OSP Sierpc
8 marca (sobota), godz. 17.00 - hala sportowa przy SP nr 2 w Sierpcu
Nie może was tam zabraknąć!
Tagi:
Orkiestra OSP Sierpc
Komentarze do artykułu: [2]
Jestem za...2014-03-01 21:32:05 - A co się dzieje z grupami Alternative i Anastas.Czy pani Gapińska jest już solo?Fajnie śpiewała w zespole z chłopakami.
to prawda...2014-03-01 14:23:46 - nie może zabraknąć nikogo.... Zresztą Sierpczanie zawsze dopisują! Wierzę w Nich!!
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów