|
| Zespół Pectus |
|
Dzień 17 sierpnia (sobota) zespół Pectus zarezerwował dla sierpeckiej publiczności. Koncert odbyć ma się na Stadionie Miejskim. Nieznane są jeszcze szczegóły występu, jednak potwierdzenie informacji odnaleźć można m.in. na oficjalnej stronie internetowej grupy.
Występ w Sierpcu odbędzie się w ramach trasy koncertowej "Siła Braci", promującej album o tym samym tytule.
Grupa PECTUS powstała w 2005 roku. Skład podstawowy zespołu tworzy czterech braci: Tomasz, Marek, Mateusz i Maciej Szczepanik. O grupie zrobiło się głośno w całej Polsce od chwili, gdy w 2008 roku wygrali Słowika Publiczności podczas Festiwalu w Sopocie. Do tej pory muzycy nagrali trzy albumy. Ich największe przeboje to: "To, co chciałbym Ci dać", "Jeden moment", Barcelona", "Motyle".
Komentarze do artykułu: [5]
bonio2013-04-16 21:48:11 - i po co ? co to w ogóle jest pectus ?
Do poniżej2013-04-12 06:08:08 - Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
(L)2013-04-11 23:56:21 - w końcu coś się kręci pzdr.
nika2013-04-11 08:56:50 - czekamy;)))
mw2013-04-11 00:32:15 - super :)
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów