Klub Motocyklistów Szlif zaprasza na IV SZLIF-owy Zlot Wrześniowy w dniach 31 sierpnia - 2 września. Impreza odbędzie się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego PLL LOT w Bledzewie. Uczestnicy zjazdu zastaną park maszynowy, pole namiotowe, domki campingowe, organizatorzy zapewniają też profesjonalny catering.
Dla gości i uczestników zjazdu przewidziano szereg atrakcji, jak: pokaz trialu w wykonaniu Mistrza Polski, pokaz stuntu i walk rycerskich, liczne konkursy oraz dużo dobrej muzyki w wykonaniu zespołów: BLUE BREEZE, THE PRESYA, ALTERNATIVE, ALLICE, KUŚKA BROTHERS, LA PRIMA DE RAJOY - Hiszpania, 4 SZMERY.
Jak mówią Organizatorzy "Gwarantujemy dobrą zabawę na lądzie i wodzie, dobre jedzonko oraz coś miłego dla oka męskiego".
Tagi:
Sierpeckie Stowarzyszenie Motocyklistów Szlif
Komentarze do artykułu: [5]
vbfdbf2012-08-28 13:09:35 - Nic nie ma darmo... Rok temu wejście było płatne
........2012-08-21 08:13:51 - W sobotę zginął w Sierpcu motocyklista..W środę o 15.00 pożegnanie na nowym cmentarzu..Szkoda chłopaka:(
;)2012-08-20 22:18:29 - za darmo
scb2012-08-20 15:55:10 - ile wjazd na samą imprezę bez domków?
MG2012-08-20 12:42:24 - Będzie rozpisany plan imprezy? Co o której itd. : ]
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów