W odbywających się w dniach 20-21 września w Łodzi Mistrzostwach Polski młodzików w taekwondo WTF, złoty medal w kategorii wagowej do 73 kg zdobył sierpczanin Mateusz Wierzbicki reprezentujący klub Stoper Bieżuń. W tych samych zawodach w kategorii 59kg Jarosław Chyżyński z Sierpca zdobył medal brązowy.
Komentarze do artykułu: [7]
Mateusz Wierzbicki2007-06-20 17:47:57 - No dziękuje dziękuje... lol ależ to było dawno nawet nie zaglądałem :)
kain2003-10-08 10:49:36 - no no Matu. pokazałeś klase. Tylko tak dalej. Tylko nie przekładaj tej siły na nas
sPEED2003-10-05 18:39:25 - zjabiscie mati znamy sie kjiedys chodziles ze mna do klasy gosciu jestes gratujacje!! 3maj tak dalej ja garm w reczna !!
luki2003-10-05 13:03:25 - Mati Gratulacje !!!! Jesteś teraz chyba na ustach wszystkich, zrobiłeś świetną rzecz, oby tak dalej.
SwirzunTeam2003-10-04 15:29:28 - Swirzun You are the men. We love You. Special 4you
wisnia2003-09-30 18:33:29 - Gratulacje MATI ! Ale zrobiles sie teraz slawny...Sierpc online, Tygodnik Plocki :)
_kibic_2003-09-29 21:45:08 - SZACO "WIERZBIK"
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów