Zapowiadany jako gwiazda tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego Kasztelania zespół Feel niestety nie uświetni ostatniego dnia imprezy. Zamiast Piotra Kupichy zawodzącego "Jak anioła głos" usłyszymy za to Grzegorza Skawińskiego i pozostałych muzyków zespołu KOMBII. Sierpczanie będą bawić się zatem m.in. w rytm takich przebojów, jak: "Black and white", "Nasze randez-vous", "Pokolenie", "Słodkiego miłego życia" i wielu innych.
Kombii zagra 10 lipca (niedziela), około 21:30 na scenie plenerowej na Osiedlu Niepodległości.
Komentarze do artykułu: [37]
Jano2011-07-15 00:04:52 - Oczywiście. Świetne brzmienie, grana żywo, dobry kontakt z publiką, trafiony występ.
judyta2011-07-14 20:18:59 - Zwracajcie uwagę na pisownię nazwy zespołu. Jeżeli nawet nie wiecie jak się pisze to znaczy, że się nie znacie więc się nie wypowiadajcie. Kombii to nie disco polo tylko pop! To najlepszy zespół jaki tylko przyjechał na to zadupie! Cieszcie się, że chociaż macie takie coś!
la la la2011-07-10 11:45:05 - My Sierpczanie chcemy Gracjana Rostockiego !!!
lola,2011-06-28 22:57:36 - DOBRZE NIECH ZAGRA KOMMBI W KOŃCU COŚ SIĘ BĘDZIE DZIAŁO TYM SIERPPCU.ZAWSZE KOMMUUŚ COŚ NIE PASUJE
gość2011-06-23 14:54:40 - Lepsze Kombii niż FEEL :)
propozycja2011-06-21 22:35:35 - Propnuje wprowadzić na tą imprezę bilety , wtedy okaże sie czy zapraszane "gwiazdy" sa coś warte !
tralala2011-06-21 22:26:12 - Kombii to disco polo,a Sierpc to wiocha,więc ten zespół idealnie nadaje się na tą imprezę.Ave.
dolar tak to ja kurcze2011-06-19 01:36:26 - Ostatni dobry koncert jaki słyszałem w Sierpcu to koncert Lady Pank kilka lat wstecz na biesiadzie. Zobaczymy jak się spisze Skawiński
Magda2011-06-17 16:52:26 - kombi muza dla lamusów !!!hahahaah Dajcie peje albo ostrego!!
Iza D.2011-06-17 15:28:54 - Ja z przyjemnością widziałabym Irenę Santor.
seba2011-06-17 15:25:24 - ja przyjadę jak będzie z nimi Chylińska.
fan rocka2011-06-17 10:20:11 - Nareszcie ktoś na żywca powali na garach.
...2011-06-16 20:32:37 - Jak zwykle nic wam nie pasuje... Miał być Feel to się śmieliście, bd Kombii i też źle...
Cypek2011-06-16 12:47:57 - A dlaczego Kombii, przecież miała być Ania Wyszkoni z zespołem.
hahaha2011-06-16 10:36:35 - Kombi ale zal.hahahaha!!!!! Nie no nie moge ze smiechu.
Skawa.2011-06-14 22:39:32 - I Bardzo dobra pozytywna zmiana wręcz sorry Admin muszę to napisać ZAJEBISCIE będzie klimat, i super muzyka..
elo2011-06-14 18:22:17 - kombi jest zdecydowanie lepsze od tej nędzy "fiil"
yes yes yes2011-06-14 13:30:34 - KOMBII , FELL weeee .. wolałabym np. Myslovitz czy T.Love ^^
do DJ Brono2011-06-14 13:08:35 - Dla Ciebie najlepsze by było Mazowsze lub Śląsk
Zenek2011-06-14 12:21:33 - Zespół Kombii co ryczy i trąbi
lesz2011-06-14 10:53:30 - Elektroda to na dożynki bo bugi ugi to jesienią a teraz to wakacje, plaża i piasek.
bolo2011-06-14 10:50:45 - Czyba skwara za 10 tyś.dolców .Legendarny zespół przyjedzie całe miasto.
Levy2011-06-14 09:59:35 - Lepszy Skawa z Kombii niż Ci saportowcy Boys'ów, bo przynajniej jakaś tam legendka. Podłączy gitarę za 5000 dolców w doniczkę i do przodu hehehe :)
HANYS2011-06-14 09:12:54 - JAK BY PRZYJECHALI BOLEK I LOLEK TO TEŻ BY BYŁO FAJNIE.
M.P.2011-06-14 08:30:00 - Jeśli do Sierpca to tylko DODA.
DJ Brono2011-06-14 08:28:23 - Ja nic nie rozumiem, nazywacie imprezę folklorystyczną, a zapraszacie grupy rockowe.Polo Disco to jeszcze jest pokrewne ludowości bo to folk lekko przerobiony, ale Kombii?Skawiński chyba o tym nie wie.
Rom2011-06-14 08:11:54 - Ja wolę The Presya.
Mc2011-06-14 08:03:26 - Powinien zagrać DJ .
fan2011-06-14 08:02:25 - Będziemy się bawić do rana .Kombii lepsze od Kupichy tany do rana.
do gucio2011-06-14 06:21:37 - A kogo to obchodzi czy przyjdziesz czy nie.
gucio2011-06-14 00:00:29 - ja tam nie lubię tego ani tego więc mi obojętnie bo i tak tam nie pójdę
Esteban2011-06-13 23:55:55 - "wielkie przeboje, grane przez większość polskich stacji radiowych, jak np.: "A gdy jest już ciemno", "Pokaż na co cię stać", "Jak anioła głos", "W odpowiedzi na twój list" i wiele innych." tak pisaliście wcześniej. Teraz - zawodzącego "Jak anioła głos". Populizm i konformizm. Kanał.
AS2011-06-13 22:01:06 - Jaka tam scena, klepisko nie scena. A gdzie muszla na małpiaku?!
kk2011-06-13 21:55:03 - ale lipa...
admin2011-06-13 21:48:46 - juz poprawione :) mala a tak istotna roznica...
Emilio2011-06-13 21:34:12 - Kombi już nie istnieje, jeśli zagra w Sierpcu to Kombii!!!
lol2011-06-13 21:22:12 - Lepsze Kombi niż Kupicha :>
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów