|
| Maroko 2011 r. |
|
Już niebawem wakacje, czas urlopów i zasłużonego wypoczynku. Z pewnością wielu sierpczan na miejsce letniej eskapady obierze któryś z krajów zagranicznych kuszących swymi walorami turystycznymi.
Dla wszystkich Internautów odwiedzających stronę Sierpc Online mamy propozycję. Zachęcamy Was do przysyłania zdjęć, na których pozujecie - koniecznie na tle charakterystycznego obiektu lub widoku - wraz z flagą naszego miasta. Jako przykład niech posłuży fotografia zamieszczona obok - przysłana już przez jednego z naszych Internautów.
Prosimy o podpisanie zdjęcia - gdzie zostało wykonane, co przedstawia, datę.
W ten sposób utworzymy wspólną galerię zdjęć, która publikowana będzie na stronie głównej Sierpc Online - zatytułowaną "Sierpczanie za granicą".
Będzie to pamiątka i dowód, że sierpczan można spotkać w każdym zakątku świata.
Administracja Sierpc Online
Komentarze do artykułu: [14]
Etatowy Zawodowy Członek Zarządu Powiatu2011-08-10 16:34:19 - Zróbmy konkurs i fotografie z flagą Sierpca jak komuś się uda wyrwać kasę publiczną z jakiegoś obcego samorządu. Może z Madagaskaru albo z Gwatemali.
Fotki2011-08-10 13:59:03 - Zamieściłabym fotkę z flagą, jednak tego nie zrobię.Powód? Ta gawiedź zawistna i zaściankowa zaraz zaczęłaby dodawac "komentarze" poziomu podłogi i zaglądać do portfela.Wiele rzeczy fajnych można by zamieszczać na tej stronie ale w Sierpcu się nie oplaci. Najlepiej to przypinać "łatki", zazdroscić i obgadywac.Dno
hmmmmm2011-06-30 20:17:17 - Jak tak patrzę na większość komentarzy, to wcale się im nie dziwię...
też chce pracować w urzedzie miasta2011-06-30 19:57:47 - Nawet jeśli zrobili, to na sierpc online nie zamieścili:)
do niżej2011-06-25 17:31:45 - a skąd wiesz, że nie zrobili ?
też chce pracować w urzedzie miasta2011-06-25 12:59:06 - Pracownicy urzedu miasta pojechali sobie na wycieczkę do Szwecji, a zdjęcia z flagą sobie nie zrobili. Może dlatego, że to taka cicha wycieczka była.
do 2011-06-07 20:30:242011-06-08 08:04:59 - czy aby na pewno i ile kosztuje
Makumba2011-06-07 19:58:39 - Już wkrótce taką fotę z flagą strzeli sobie delegacja w Tanzanii, gdzie wśród tamtejszych mieszkańców będą "promować" nasze miasto! Co oczywiście "niesamowicie"przyczyni się do turystycznego rozkwitu naszego Sierpca. Tylko patrzec jak Murzynki będą przyjeżdzac kapać się nad Sierpienica! ZObaczycie jak niesamowity sukces promocyjny to będzie dla Sierpca! Oooo a moze jakąs fabryke u nas biznesmen z Tanzanii postawi? Kto wie!
onet2011-06-07 11:52:44 - eee, to raczej badanie jak Sierpc i jego mieszkancy sa bogaci, jak rozjezdzaja sie po swiecie turystycznie, maja kase i zwiedzaja
dobry tekst2011-06-07 11:49:31 - Czy to jakies badania burmistrza, gdziez to Polak wyjedzie za chlebem ? Czy Pan burmistrz wie jakie bezrobocie ma w sierpcu ? ?
do poniżej2011-06-06 16:16:27 - wątpię
flaga2011-06-06 08:53:35 - Zdaje się, ze w Urzędzie Miejskim powinni mieć flagi. Bo jesli nie tam to gdzie? Moze chociaz będa umieli udzielic informację
do Ali2011-06-06 08:42:18 - W Sierpcu nigdzie
Ali2011-06-05 23:35:02 - Skąd można zdobyć flagę Sierpca? Oczywiście bez zdejmowania ze słupów...
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów