|
| Marcin Niemczyk "Ńemy" |
|
Kolejna dobra wiadomość dla zainteresowanych sierpecką sceną muzyczną - nasz lokalny wykonawca Marcin "Ńemy" Niemczyk przygotowując solową płytę postanowił udostępnić jeden z utworów na swojej, świeżo powstałej, oficjalnej stronie - www.nemy.pl (autorstwa Damiana Redeckiego).
"Żyć wietrznie" to wyjątkowo nowoczesna kompozycja, która może śmiało konkurować z brzmieniem czołowych wykonawców polskiej sceny. Zarówno tekst, podkład, wokal, aranż oraz realizacja nagrania są dziełem "Ńemego", wyjątkiem jest tutaj partia gitary akustycznej nagrana przez Macieja Mazurka - kolegi z zespołu "Planet Luc" (sierpczanin koncertował z nimi m.in. na: Heineken Opener, Woodstocku itd.). Nad obróbką studyjną ścieżek z "Żyć wietrznie" czuwał niejaki Marek Walaszek (studio Fort11), który miał już okazję pracować dla światowych gwiazd muzyki, jak członkowie Wu Tang Clanu: Metod Man, Ghostface Killah, Reakwon, oraz lider zespołów N.E.R.D i The Neptunes - Pharrell Williams.
Artysta nie ma wątpliwości, że utwór doczeka się teledysku, pozostaje tylko kwestia, na jaką skalę będzie to produkcja, a to już bezpośrednio zależy od wkładu potencjalnych sponsorów, bądź wytwórni. Póki co, możecie ściągnąć piosenkę za darmo z wyżej podanej strony i cieszyć się coraz lepszą kondycją, nie tylko polskiej, ale co dla nas szczególnie ważne - sierpeckiej muzyki. Gorąco zachęcamy.
Tagi:
Ńemy |
Marcin NiemczykMariusz Lewarek & the Crew
Komentarze do artykułu: [3]
eŃjoy TRIO2012-05-11 07:45:47 - Lubisz Rap? Przyjdź w jak największym gronie znajomych i pokaż to! Niech ludzie, którzy organizują podobne wydarzenia widzą w Tobie odbiorcę, a podobnych koncertów będzie więcej! Wyjątkowy koncert Ńemego w asyście dwojga znakomitych muzyków: producenta Flamastra (Grammatik - "Podróże", Eldo - "27" itd.) i Gosi Janek (wielokrotna laureatka programu "Szansa na sukces"). kiedy: 13 maja (niedziela) o 17.30 gdzie: plenerowa scena CKiSz ("Pedek", na tyłach budynku)
C_c_2011-04-13 07:40:34 - Dla kolegi to lipa, a mnie sie to bardzo podoba... :) tak trzymaj
EŁ2011-04-06 14:38:54 - Nowa jakość na nudnej polskiej scenie hh. PEACE
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów