logo Sierpc online

Newsy | Ogłoszenia | Forum Dyskusyjne | Księga pozdrowień | Hyde Park Zaloguj się | Rejestracja

Co proponujemy:
O mieście
Historia
Kultura
Zabytki
Informator
Sport
Sierpeckie linki
Galeria zdjęć
Archiwum
Strona główna
Newsy Sierpc online
Komentarze | Dodaj własny komentarz Newsy Sierpc online

Żuromińska Flota Muzyczna - koncert w DK 26 II 2005r.

2005-03-03

W Sierpeckim Domu Kultury zagrały cztery zespoły stanowiące część Żuromińskiej Floty Muzycznej. Przed sierpecką publicznością wystąpili: eNeSeR, Chalet, Ikarion i Oi!K.O.Logic. A raczej przed jej cieniem, ponieważ sierpecka publiczność, zwykle marudząca, że się nic nie dzieje w naszym mieście, tym razem dała ciała... Na sali nie było więcej jak 40-45 ludzi, wliczając w to grające tego wieczoru zespoły.

No ale muzycznie za to było naprawdę dobrze - zróżnicowany repertuar, doskonały warsztat muzyczny - ci którzy byli nie narzekali, chociaż trudno mówić o szale pod sceną ;-)

Jako pierwsi zaprezentowali się żuromińscy hip-hopowcy, czyli eNeSeR. Zostali dobrze przyjęci, choć ich występ trwał dość krótko, bodajże z powodu jakiś problemów technicznych. Po nich na scenie zainstalował się reggaeowy Chalet, który całkiem niedawno grał w Sierpcu na przeglądzie. Muzycznie nawet mieszali, chwilami grając całkiem niezłe SKA - szczątkowa publiczność zaczęła w końcu się bawić. Chalet-owcy dali naprawdę dobry koncert, kończąc Outsiderem, coverem Pidżamy Porno. Następny był Ikarion, zwycięzca któregoś tam przeglądu kilka lat temu. Ciężka, przyjemna dla ucha muza, pod sceną przez chwilę zrobił się nawet tłok - chociaż głównie dzięki gościom. Na koniec wystąpił Oi!K.O.Logic, prezentując dynamiczny, chwilami melodyjny punk. Pod sceną w końcu się trochę zakotłowało (choć to też za dużo powiedziane hehe) i tak było do końca, choć wszystkich ruszył dopiero kultowy już wręcz Psychopata Stressu. Był to jednak ostatni kawałek i tym sympatycznym akcentem koncert zakończył się.

Impreza była raczej udana, szkoda tylko, że ci, do których była adresowana nie zjawili się większej liczbie. Jednak chyba warto kontynuować - wszak nie zawsze jest z górki. Może zresztą takie cykliczne imprezy pobudzą do działania lokalną młodzież i w końcu coś się zacznie dziać na naszej scenie muzycznej (a raczej taka scena powstanie, bo teraz po prostu jej nie ma). No ale to dopiero pokaże czas...Zobacz galerię zdjęć dalej


Tomasz Krukowski


Komentarze do artykułu: [10]


BLONDI:)
2005-04-24 16:05:44 - hihi fajne yyy zycze aby wam sie powiodlo Tobie Webciu w szczegolnosci.....chyba wiesz czemu.....


taki żart
2005-03-21 06:50:04 - a która jest która? ta ładna, co patrzy na fotografa, to daria? (a wogóle to czemu ona tak na niego sie gapi? ;-) )


ziomal
2005-03-20 20:35:22 - brawo dla darii i anki na fotce......


__Peter__
2005-03-12 21:17:35 - łtz , a zgadnij :-D


__Peter__
2005-03-12 21:17:03 - Mari no nie szalałęm , wolę się wsłuchiwać :] Pozdro dla Ciebie :]


nuna_
2005-03-11 08:46:24 - Wow Peter nie tanczyles?! :) trzeba bylo poszalec troche pod scena :P:P:P


łtz
2005-03-10 23:00:13 - peter ktory to ty ?;]


__BLONDYNA__
2005-03-10 18:01:46 - koncert byl spox co prawda niebylo duzo ludzi ale mi sie podobalo:) klima spoxik :P dzia HaBeeR za pozdro i ja tez Cie pozdrawiam i caluje:D


__Peter__
2005-03-08 18:37:31 - Się pytam tylko po co moje zdjęcie jest hehe :] wyciąc je :] !! hehe


HaBeeR z eNeSeR
2005-03-07 16:02:35 - No coment...I to tyle co chciałem powiedzieć...Brawo dla publiczności...Aby takich imprez jak najwięcej...Ale chyba pozatym że było mało ludzi impreza była bardzo spox.Dziękuje organizatorom i panom którzy nas tak zajebiś....nagłośnili.Pozdrawiam wszystkich którzy byli tam z nami, Pozdrawiam bardzo gorąco Wioletę.... :p
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów
Zauważyłeś błąd na stronie?

[x]
O nas | Napisz do nas ^^ do góry


Wszelkie materiały, artykuły, pliki, rysunki, zdjęcia (za wyjątkiem udostępnianych na zasadach licencji Creative Commons)
dostępne na stronach Sierpc online nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez zgody Autora.