Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim Małopolska Cup - 20-21.10.2017 r.

2017-10-24

Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim Małopolska Cup, 21.10.2017 r.
Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim Małopolska Cup, 21.10.2017 r.

Anna Obrębska, Aleksandra Klasińska, Sylwia Marcinkowska na Pucharze Polski Małopolska Cup, 21.10.2017 r.
Anna Obrębska, Aleksandra Klasińska, Sylwia Marcinkowska na Pucharze Polski Małopolska Cup, 21.10.2017 r.

W dniach 20-21 października 2017 r. w Nowym Sączu odbył się kolejny turniej z serii Pucharu Polski w Taekwondo Olimpijskim - Małopolska Cup. Był to jednocześnie Turniej Nadziei Olimpijskich współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. W zawodach uczestniczyło ponad 500 zawodników z całej Polski, Słowacji i Ukrainy. KS Taekyon reprezentowała piątka zawodników: Anna Obrębska, Aleksandra Klasińska, Sylwia Marcinkowska, Kamil Okraszewski i Bartosz Duszyński.

Ola, Kamil i Sylwia nie zaliczą tego startu do udanych ponieważ odpadli w pierwszych walkach. Zdecydowanie lepsze wyniki osiągnęła Ania i Bartek. Ania Obrębska dopiero w półfinale przegrała z zawodniczką z Hwarang Września i zdobyła brązowy medal w kategorii -33 kg kadetek. Bartosz Duszyński w kategorii juniorów - 51 kg w finale uległ zawodnikowi z Ukrainy i zdobył srebrny medal.