logo Sierpc online

Newsy | Ogłoszenia | Forum Dyskusyjne | Księga pozdrowień | Hyde Park Zaloguj się | Rejestracja

Co proponujemy:
O mieście
Historia
Kultura
Zabytki
Informator
Sport
Sierpeckie linki
Galeria zdjęć
Archiwum
Strona główna
Newsy Sierpc online
Komentarze | Dodaj własny komentarz Newsy Sierpc online

Nagłaśniamy, pomagamy

2018-07-17

Ulica Benedyktyńska, 2008 r.
Ulica Benedyktyńska, 2008 r.

Wielokrotnie za sprawą publikacji na Sierpc OnLine udawało się pewne sprawy nagłośnić, a w konsekwencji pozytywnie rozwiązać więc może będzie tak i tym razem? Oto wiadomość, którą otrzymaliśmy na skrzynkę kontaktową:

Dzień dobry. Proszę o interwencję w sprawie, która od lat utrudnia życie mieszkańcom ulicy Benedyktyńskiej. W czasie każdej mszy są parkowane samochody po prawej stronie tej ulicy pomimo zakazu, a policja nie interweniuje - czyżby bali się proboszcza? Parkowanie po obu stronach wąskiej uliczki nie tylko utrudnia dojazd mieszkańcom do posesji, ale przede wszystkim uniemożliwia przejazd karetki i straży pożarnej. Przy ulicy Benedyktyńskiej mieszka dużo starszych osób oraz stoi kilka domów drewnianych, więc jakaś tragedia jest tylko kwestią czasu. Wielokrotnie zdarzało się, że dojazd do Benedyktyńskiej od strony Farnej był całkowicie zablokowany przez samochody. Gdyby policja przy okazji każdej mszy wystawiła kilkanaście mandatów, może ludzie nauczyliby się zachowania zgodnego z prawem. Na razie czują się bezkarni. Będę wdzięczna za nagłośnienie tej sprawy.

Komentarze do artykułu: [1]


herman
2018-07-21 11:07:16 - Prawda jest taka, że przy Farze jest brak miejsc parkingowych. Te które są nie zabespieczają sporej ilości pojazdów. Na Benedyktyńskiej wystarczy znak zakazu parkowania po prawej stronie patrząc od Farnej i wtedy policja lub straż miejska może się wykazać w co oczywiście wątpię.
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów
Zauważyłeś błąd na stronie?

[x]
O nas | Napisz do nas ^^ do góry


Wszelkie materiały, artykuły, pliki, rysunki, zdjęcia (za wyjątkiem udostępnianych na zasadach licencji Creative Commons)
dostępne na stronach Sierpc online nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez zgody Autora.