logo Sierpc online

Newsy | Ogłoszenia | Forum Dyskusyjne | Księga pozdrowień | Hyde Park Zaloguj się | Rejestracja

Co proponujemy:
O mieście
Historia
Kultura
Zabytki
Informator
Sport
Sierpeckie linki
Galeria zdjęć
Archiwum
Strona główna
Newsy Sierpc online
Komentarze | Dodaj własny komentarz Newsy Sierpc online

Pożegnanie wakacji - Finałowa Biesiada Kasztelańska -28.08.2004

2004-09-01

Właśnie zaczął się rok szkolny, jednak jeszcze krótkie wspomnienie z wakacji, a konkretnie z imprez kończących ten okres błogiego lenistwa dla większości.

W sobotę 28 sierpnia Sierpczanie żegnali lato, można powiedzieć, z dużym rozmachem. Od godziny 11.00 na boisku osiedla Jana Pawła II odbywały się zawody zorganizowane przez TKKF Kubuś, SML-W, MTKKF oraz Zarząd Osiedla Nr 2 (zawodnicy Kubusia brali też udział w imprezie zorganizowanej w Golubiu Dobrzyniu).

O 16.00 rozpoczęła się ostatnia tegoroczna Biesiada Kasztelańska, godzinę później na stadionie miejskim rozgrywany był mecz między drużynami MKS Kasztelan - GLKS Nadarzyn.

Kubusiowe imprezy opisane są powyżej przez Annę Matuszewską. Podobnie mecz, który zrelacjonował Radek Lisicki. Dlatego jedynie krótko o Biesiadzie Kasztelańskiej.

Impreza, jak już wspomniano rozpoczynała się o 16.00. Przewidziano szereg atrakcji, zarówno dla najmłodszych, jak też starszych mieszkańców. Jak zwykle ogródki piwne i stoiska z jedzeniem przyciągnęły tłumy Sierpczan - nie przesadzając, na imprezę przyszło spokojnie ponad trzy tysiące osób, jeśli nie więcej.

Za darmo można było skorzystać z wszelkich atrakcji typu skoki na linie itp. Firma ochroniarska pilnowała, by nie wnosić alkoholu i niebezpiecznych narzędzi, jednak do tego uczestnicy Biesiad zdążyli już przywyknąć.

Gwiazdą wieczoru był STACHURSKI, poza tym zaprezentowały się TIA MARIA, BOLTER, CLASSIC oraz FARBA. Publiczność bawiła się doskonale, co więcej, discopolowy CLASSIC został chyba lepiej przyjęty niż główna gwiazda.

Koncert oraz konkursy z udziałem publiczności prowadził Paweł Konnak, znany lepiej jako Konjo, co zapewniło olbrzymią dawkę humoru. Poza tym rozstrzygnięto konkurs Kasztelana - kilku szczęśliwców otrzymało telewizory, jedna osoba wygrała samochód osobowy.

Cała impreza zakończyła się grubo po północy, choć widać było, że Sierpczanie chętnie bawiliby się do białego rana. Następna Biesiada już za rok.

W Galerii zdjęcia z imprezy zamieszczone przez Jerzego Niewiadomskiego.


Tagi: Biesiada Kasztelańska | Kasztelan Browar Sierpc


Tomasz Krukowski


Komentarze do artykułu: brak komentarzy
Zauważyłeś błąd na stronie?

[x]
O nas | Napisz do nas ^^ do góry


Wszelkie materiały, artykuły, pliki, rysunki, zdjęcia (za wyjątkiem udostępnianych na zasadach licencji Creative Commons)
dostępne na stronach Sierpc online nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez zgody Autora.