logo Sierpc online

Newsy | Ogłoszenia | Forum Dyskusyjne | Księga pozdrowień | Hyde Park Zaloguj się | Rejestracja

Co proponujemy:
O mieście
Historia
Kultura
Zabytki
Informator
Sport
Sierpeckie linki
Galeria zdjęć
Archiwum
Strona główna
Newsy Sierpc online - Archiwum
Komentarze | Dodaj własny komentarz Newsy Sierpc online - Archiwum

Nie będzie pomocy miejskiej dla Szpitala!

2003-11-19

Burmistrz Miasta Sierpca wycofał się z umowy udzielenia 300 tys zł pożyczki dla potrzeb Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, uzasadniając decyzję brakiem efektów w restrukturyzacji szpitala.


Tagi: Szpital w Sierpcu
Komentarze do artykułu: [8]


ANONIM
2003-12-04 23:52:19 - Proszę o odpowiedź na pytanie: w jakiej kondycji pozostawił szpital dr. Krzysztof Słomka?


Jarek
2003-11-22 08:22:13 - Taka obserwacja. Jakoś tak się składa, że największe ciemniactwo piszące tutaj, to entuzjasci działań pozornych burmistrza. I dobrze. A szpital wbrew wbrew katastroficznym wizjom nie upadnie. Bo: 1) Restrukturyzacja zatrudnienia jednak przebiega, 2) Zarejestrowano nowy oddział rehabilitacyjny - dzieki temu wpływy będą o ok 100 tys. miesiecznie większe, 3) Mimo niespodziewanego wycofania się burmistrza z udzielenia pożyczki szpitalny Oddział Ratunkowy ruszy, choć nie od stycznia lecz czerwca. Władze powiatu zakupią niezbędny sprzęt w formie leasingu.


obserwator
2003-11-21 19:05:46 - Ludzie przecież Dumowski doprowadza szpital do upadku , żeby nie był w stanie leczyć ludzi . Od razu mają trafiać na nowy oddział kolegi prezesa Malinowskiego do jego prosektorium . I kasa się kręcić będzie .... ...Zmieniamy oblicze Sierpca... Właśnie widać ;)


głos
2003-11-21 15:40:59 - macie racje Lorek Malinowski Dumowski to jedna banda i tak samo koledzy Lorka tzw. biznesmeni pan wicestarosta kupil sobie auto za ponad 70 tyś zł to poco ma się przejmować szpitalem a Pan Burmistrz stawia sobie stację paliw za sierpcem też po co będzie się przejmował jeden na drugiego nagaduje a jeden drugiego jest warty tak naprawdę co jeden z drugim zrobili dla miasta rzeby np. zmniejszyć bezrobocie, poprawić sytucję szpitala lub pielęgniarek wiadomo że Lorek musi trzymać z biznesmenami bo będą sponsorować kampanie na posła więc on musi łatwiać i pewne sprawy dla nich jest to człowiek który zawsze mówi będzie dobre i pięknie mówi ale moim zdaniem niech on wróci do szkoły uczyć historii a nie tylko nabija sobie kieszń i chce robić karjerę kosztem innych


alfa
2003-11-20 18:35:26 - Brawo Kośmider. Za decyzję - bo nie można dawać pieniędzy na coś co nie powstanie. Żadnego SOR-u w Sierpcu nie będzie, a ci którzy takie banialuki opowiadają kłamią w żywe oczy. Tylko czy ktoś kłamców za trzy lata, podczas wyborów samorządowych, zweryfikuje? Wątpię. Sierpc to miasto emerytów, rencistów i za przeproszeniem bezmózgich baranów. Do tego przekupnych baranów, co to za flaszkę taniego wina znowu wybiorą kogoś co zdania po Polsku nie potrafi powiedzieć. Ale wielki pan radny od siedmiu boleści. Brawo BURMISTRZ. Jak sie kolesie bawią to miasto nie musi w tym festynie brać udziału.


nieobiektywny
2003-11-19 21:47:03 - okazuje się, że burmistrz ma rację. zdaje sobie sprawę, że św. trójca: dumowski, mroczyńska i lorek topią pieniądze w błocie na niepewną, w obecnej chwili inwestycję. tak przynajmniej wynikało ze spotkania radnych, przedstawicieli wojewody, kasy chorych i pożal się Boże polityka religi. tej kasy co idzie w cement szkoda jest. chorzy nie martwcie się obok powstaje zimna klinika im. maliniaka.


_SPAYDER_
2003-11-19 19:05:32 - WOJNA BURMISTRZÓW :)


.
2003-11-19 17:09:01 - ...jak to było? burmistrz zrobi wszystko dla ratowania szpitala, to jest sprawa najważniejsza...
Administrator serwisu nie odpowiada za treść komentarzy
zamieszczonych na tej stronie przez internautów
Zauważyłeś błąd na stronie?

[x]
O nas | Napisz do nas ^^ do góry


Wszelkie materiały, artykuły, pliki, rysunki, zdjęcia (za wyjątkiem udostępnianych na zasadach licencji Creative Commons)
dostępne na stronach Sierpc online nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez zgody Autora.