logo Sierpc online

Newsy | Ogłoszenia | Forum Dyskusyjne | Księga pozdrowień | Hyde Park Zaloguj się | Rejestracja

Co proponujemy:
O mieście
Historia
Kultura
Zabytki
Informator
Sport
Sierpeckie linki
Galeria zdjęć
Archiwum
Strona główna
Newsy Sierpc online
Komentarze | Dodaj własny komentarz Newsy Sierpc online

Zapowiedź - Sierpc idzie na "Kler"?

2018-10-06


W sierpeckim kinie Jutrzenka ruszyła przedsprzedaż biletów na głośny film "Kler" Wojciecha Smarzowskiego, który bije rekordy oglądalności. Już w weekend otwarcia (od 28 września 2018 r.) odnotowano, że obejrzało go 935 tysięcy widzów, co jest rekordem w historii polskiego kina. W pierwszym tygodniu wyświetlania obraz obejrzało już 1,732 mln widzów!

Mieszkańcy Sierpca także są zainteresowani obejrzeniem filmu, dlatego od dłuższego czasu na facebooku trwały dyskusje czy w ogóle zostanie on wyświetlony w naszym kinie (w niektórych kinach w Polsce obowiązuje zakaz emisji). Na szczęście kilka dni temu pojawił się repertuar i okazuje się, że emisja "Kleru" w kinie Jutrzenka rozpocznie się od 24 października. Co ciekawe, możliwość rezerwacji biletów, sprawiła, że sale Jutrzenki już na 3 tygodnie przed emisją wypełnione są widzami.

Film traktujący o grzechach polskiego Kościoła, głośno krytykowany przez środowisko duchownych i prawicowych polityków, tylko zyskał na wszelkich zakazach i antyreklamach. Czy w Sierpcu także padnie rekord frekwencyjny? Ruszamy do kina!Red.


Komentarze do artykułu: brak komentarzy
Zauważyłeś błąd na stronie?

[x]
O nas | Napisz do nas ^^ do góry


Wszelkie materiały, artykuły, pliki, rysunki, zdjęcia (za wyjątkiem udostępnianych na zasadach licencji Creative Commons)
dostępne na stronach Sierpc online nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez zgody Autora.